Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#mirkokoksy #mikrokoksy #metamorfoza #grubas

Mam 175 cm, ważę 74 kg. Ale to jest sam tłuszcz na brzuchu, duża dupa. Chcę to zmienić. Mieszkam na zadupiu, nie mam dostępu do siłowni. Dlatego chcę zacząć coś robić w domu, bo z tego co czytałem to nawet w domu można coś takiego ogarnąć i powoli zacznie ta sylwetka się zmieniać. Ćwiczenia - oglądałem już dużo filmików na yt z różnymi ćwiczeniami, technikami wykonania - stworzę sobie jakiś zestaw na nogi, brzuch, klatkę, plecy i inne partie ciała. To sobie wyszukam bez problemu.
Mam pytanie:
1) Czy to prawda, że zmianę sylwetki powinno oprzeć się na treningu siłowym a ewentualne cardio (rower, bieganie) powinno być tylko dodatkiem?
2) Czy muszę zmieniać dietę? Jem no w miarę normalnie, jakoś się do tego nie przykładam (oczywiście powoli eliminuję już napoje słodzone, słodycze i czipsy). Czy powinienem coś zmieniać w stylu, że jeść więcej białka? Czy jeszcze coś innego?

Czy coś takiego ma sens w ogóle? Coś to da po jakimś czasie? Jak wezmę się za to na serio i będę ćwiczył te 3-4 razy w tygodniu?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 8