Wpis z mikrobloga

#afera #oszukujo #morele @morele_net #pcmasterrace #gigabyte #informatyka #komputery #elektronika #krakow #wroclaw
#warszawa #poznan

27.08.2019 kupiłem na morele komputer w tym płytę główną Gigabyte X470 AORUS ULTRA GAMING
Komputer od razu złozyłem i wszystko było ok, procka nie kręciłem tylko sobie na luzie grałem bez problemów, 25.06.2019 komputer sie nie odpalał, kręciły się tylko wentyle i nic więcej. Po konsultacji z internetem postanowiłem wysłać płytę na gwarancję. W komentarzach wklejam przebieg dyskusji z morele.

Mam pytanie teraz do was co z tym zrobić? iść z tym na policję, do prawnika czy gdzieś jeszcze indziej?
robert7454 - #afera #oszukujo #morele @morele_net #pcmasterrace #gigabyte #informatyk...

źródło: comment_5dhJFfiNLhAhJs3vc9WBUrKHJDVR5UBe.jpg

Pobierz
  • 88
tl;dr ktoś?


@Idontwanttomiss: cos sie popsulo w plycie, odeslal na reklamacje, reklamacja odrzucona bo pierw poszla informacja ze mechanicznie urwane piny. OP sie pyta jak to mozliwe skoro procek byl w srodku. Zaczeli pisac ze to jednak inne elementy z plyty sa mechanicznie uszkodzone. OP nie wierzy i prosi o nagranie z rozpakowywania plyty bo jest przekonany ze wyslal ja bez uszkodzeń mechanicznych i ze to serwis dokonal uszkodzenia. Oni nie
@robert7454: w screenach przez Ciebie udostępnionych powyżej widnieją dane osobowe jednego z naszych pracowników. Prosimy o ich możliwe jak najszybsze usunięcie lub zamazanie.

Prosimy również o kontakt w wiadomości prywatnej, przyjrzymy się sprawie i tam również przekażemy wszelkie informacje odnośnie zgłoszenia reklamacyjnego.
w screenach przez Ciebie udostępnionych powyżej widnieją dane osobowe jednego z naszych pracowników. Prosimy o ich możliwe jak najszybsze usunięcie lub zamazanie


@morele_net: w internecie ta osoba chwali sie ze jest team leaderem zespolu reklamacyjnego w morele. Pracy sie wiec nie wstydzi, pokazuje przy tym swoje zdjecie i inne informacje ( ͡° ͜ʖ ͡°) dalej trzeba w takim przypadku usuwac?