Wpis z mikrobloga

#oko #zdrowie #pytanie #pomocy #kiciochpyta
Elo Mireczki.
Pytanie/rada.
W poniedziałek obudziłem sie z zaczerwieniona, bolesna powieka. Czasami mam uczucie jakbym miał jakiś piach w oku.
Robiłem okłady zimne i ciepłe, poprawy nie zauważyłem.
We wtorek odwiedziłem lekarza i przepisał mi krople i tabletki.
Po kroplach zauważyłem, że ból nieco ustąpił, antybiotyk dopiero jeden dzień biorę.
Lekarz który to przepisał to taki zwykły od wszystkiego, wiec nawet mi nie powiedział co to może być.
Teraz jestem w trakcie podróży do Polski (spoza Europy) i przy spaniu z opaska na oczy zauważyłem, że wydziela się całkiem sporo ropy.
Czy ktoś się spotkał z podobnymi objawami, co to może być, jakiś jęczmień?
damian91 - #oko #zdrowie #pytanie #pomocy #kiciochpyta
Elo Mireczki.
Pytanie/rada.
W ...

źródło: comment_rY3h4FwHcG8GrLQRW180d2U4872JSZjQ.jpg

Pobierz
  • 79
@damian91: niczym nie pocieraj bo możesz tylko pogorszyć sprawę, ta metoda czasem "działa" tylko dlatego że pocieranie rozgrzewa powiekę i poprawia w tym miejscu krążenie. znacznie bezpieczniej będzie przykładać ciepły mokry ręcznik
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damian91: mireczku Nie chcę cię straszyć ani nic, raczej pomóc, miałam podobną sytuację, dawali mi jakieś kropelki, później antybiotyk, krótka poprawa i potem znów lipa, okazało się dopiero w szpitalu na oddziale okulistycznym że to zapalenie błony naczyniowej (wewnątrz oka), to może byc niebiezpieczne jeśli nie jest od razu leczone, u mnie to już był dość poważny stan, bolało mnie to oko niemiłosiernie, musiałam mieć jeszcze badania krwi i rentgena. Pisze
@damian91: już ci dobrze poradzili z ciepłymi okładami, ostatnio miałem to samo. Ale zastanawiają mnie odpowiedzi, część to oczywisty trolling, ale mimo wszystko widzę że gusła i inne hokus-pokus są w narodzie ciągle silne xD