Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miesięczne zarobki na praktykach studenckich w cywilizowanym świecie. Dlaczego w Polsce wmawia się studentom, że mają się cieszyć z rzuconych 2k PLN, bo powinni pracować za darmo? #praca #pracbaza #zarobki #usa #polska #studbaza #informatyka #programista15k #praktykant40k #programowanie #kariera #ciekawostki #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Miesięczne zarobki na praktykach st...

źródło: comment_v28b1Z2omPD1NlnYCou6VecOSFBylcgS.jpg

Pobierz
  • 20
@r4do5: u nas na stażu jest się trzy miesiące i albo Cię zatrudniają albo zwalniają, w US ludzie są na stażach po kilka lat (osobiście znam takie przypadki że współpracy), więc jeżeli pracujesz np. dwa lata w firmach IT to nie ma co się dziwić że zarabiasz dużo (nie zapominając o tym że to jest best paid!)
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Trzeba być zamożnym, żeby płacić pełną stawkę za uniwersytet, duża część studentów dostaje jakieś stypendia. Średnio to jest 12 tys. dolarów za rok (cały koszt utrzymania się na studiach, z akademikiem itd.), nadal dużo. Czyli przez, dajmy na to 4 lata to będzie około 50 tys. dolarów. Zarabiając powyżej 6 tys. dolarów można sobie to spokojnie, powoli spłacać. Pewnie duża część studentów nawet się nie zbliży do takich zarobków nawet
@hamskloss: Co? XD Stary, mi chodziło o końcówki OM i Ą w słowie "stażystą", które zostało poprawione. Ja nawet programistą nie jestem, a Ty #!$%@? jakieś bzdury do mnie i mojej pracy za darmo XD Co Ty bierzesz? Dasz namiary? XD

Arcyciołkiem to jesteś tutaj jednak Ty, więc nie wypowiadałbym się na Twoim miejscu z pozycji eksperta ds. intelektu, bo Ty nawet czytać nie umiesz i co najwyżej jesteś ekspertem ds.