Wpis z mikrobloga

Nie spotkałem się z przypadkiem, by kobieta np. nigdy nie współżyła z powodu niedostatków urody. Mężczyźni, którzy nie są atrakcyjni i w dodatku nie mają wykształcenia, pracy, inteligencji, pozycji, pieniędzy, są w znacznie gorszej sytuacji.


"O kobiecie" Barbara Kasprzycka, Zbigniew Lew-Starowicz

Kobieta nie może być przegrywem.

#cytatywielkichludzi

ramzes8811 - >Nie spotkałem się z przypadkiem, by kobieta np. nigdy nie współżyła z p...

źródło: comment_94c4OtHOFwfZG1Jc1fxyOHT4JSvhQ0Sv.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@ramzes8811: a gdzie tu jakaś prawda objawiona w tym przykładzie?

kobieta: niedostatki urody
mężczyzna: niedostatki urody a do tego: brak wykształcenia, pracy, pozycji...
wniosek: taki mężczyzna jest w gorszej sytuacji.

też mi epifania :) a gdyby tak zestawić brzydką kobietę bez pracy, wykształcenia, statusu i takiego samego mężczyznę? dopiero wtedy to ma sens ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@noorey chodzi o wpisy różowych, które zakłamuja rzeczywistość i jakimś sposobem one są he he przegrywami a jednocześnie mają masę znajomych, orbiterów, związki na koncie xd

Op powinien przeprosić, że w ogóle coś napisał, typowy facet, mało kreatywny, pewnie jeszcze zaczyna od hej co tam.
  • Odpowiedz
@noorey masz opinię naukowca i jeszcze negujesz. Czy na możliwość współżycia u kobiet może wpływać praca, wykształcenie, pozycja społeczna lub pieniądze? Nie.
Wyobrażasz sobie kobietę która mówi jestem wciąż dziewicą bo nie mam kasy, pozycji społecznej, szkoły, pracy?
  • Odpowiedz