Wpis z mikrobloga

@kosti9191:

Szczerze akurat nie widziałem nigdzie hejtu na BPC. To działa i naprawdę pomaga. Inna sprawa, że nie działa na każdą chorobę świata i nie leczy raka. Jak chcesz coś zastosować, a nie jest ok z kichami, to najpierw musiałbyś miec dobrą diagnostykę co Ci jest. Bo na nadżerki np. by pomogło
@Kasahara: po 1,5 roku diagnozowania się i odbijania się od lekarza do lekarza, już mi się nie chce, bo polska to #!$%@? konowały. Więcej kasy zostawiłem niż było to warte.

Na problemy z łąkotką też by to pomogło? Osobie w rodzinie na rezonansie wyszło, że jest "uszkodzona", ale nie przerwana czy tam zerwana. Z kolanem już lepiej bo nie boli, ale tak profilaktycznie też bym zaaplikował.

1 pill ed dawkowanie? bo
@kosti9191:

Wiesz to moze być kasa w bloto, jak niewiadomo co Ci jest.
Na stałe zwyrodnienie nie pomoże. Mała szansa, raczej na nowe urazy i stany zapalne, choć mojej teściowej 70 lat na kolana pomogło
1-2 tab ed
@Kasahara: ok, a jakiś peptyd na hormony? Od kilku lat cyklicznie po kilka razy w miesiącu mi wywala PRL lub ESTRO w kosmos (po x2 / x3 ponad normę według widełek lab). Chodziłem już po andrologach, urologach, endokrynologach i nikt nie wie co jest grane. Kilka razy rezonans celem szukania guza przysadki, nadnerczy i jąder, ale nic nie stwierdzono.
Jest tydzień, że czuję się jak młody bóg, testo przy górnej granicy
@Poemat: a co z rowerem w przypadku pękniętej łąkotki? Jeden ortopeda stwierdził, że kategoryczny zakaz, a inny, że brak przeciwwskazań. Trzeci natychmiast na operację kierował xD
@kosti9191: Na hormony peptydami nie zadziałasz. x2-3 ponad normę Ci wywala estro i prolaktynę jako natural? Dziwna sprawa. Niestety cieżko mi cos doradzić jeśli żaden anro/urlo/endo Ci nic nie zdiagnozował
@beliver: every day, dziennie