Wpis z mikrobloga

Ale tak na logikę, jak ma się już te parę lat cięzkiego stażu jako natural z dopięta dietą to się i tak zrobiło już 95% mięcha jakiego się da zrobić ze swoim potencjałem genetycznym. To po co po paru latach nadal ładować jakies chore ilości białka w siebie skoro i tak uja urośniesz. Półtora g na kilogram masy ciała na utrzymanie i elo. Sklepy z suplami mnie nienawidzą
#mikrokoksy #silownia
  • 10
@stefan8800:
Powiem więcej, po #!$%@? #!$%@?ć nie wiadomo ile, żeby w ciągu roku zyskać 1kg mięśni? 2 lata uczciwego treningu, + 10-14 kg mięcha i dalej już tylko utrzymać większość tego, może redukcja czasem jak ktoś potrzebuje. Bo i tak wiele więcej się nie zrobi naturalnie. Pomijam tutaj świry, które chcą bić rekordy w trójboju i #!$%@?ć sobie stawy, albo narcyzów kulturystycznych. Siłka jako dodatek do życia, 2-3 razy w tygodniu
@stefan8800: ciezko powiedziec jaki ma sie potencjal. Ilu ja takich widzialem, którzy mówili, ze osiagneli juz prawie swoj potencjal i nagle jeeeb wielki progres.
Ja bialko trzymalem tylko gdy trenowalem kulturystyke i czasem, rzadko na slepo w TS. Tak to, 85% kariery to wiecznie niedozywiony.