Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wyszedłem biegać i po godzinie zauważyłem na moim zegarku taką kreskę jak na zdjęciu. Jest ona też jak Garmin jest wyłączony. Jak wychodziłem biegać to tego nie było. Czy ktoś miał też taki problem? Jutro chce się przejść do sklepu i dać na gwarancję.
Jak oddam to przez jakiś czas będę pozbawiony mojego kompana. Czy ktoś może polecić jakąś apke na telefon do której wprowadzę trening i będzie mi mówić w słuchawce co mam teraz robić? #bieganie #garmin #rower
stateknaniebie - Dzisiaj wyszedłem biegać i po godzinie zauważyłem na moim zegarku ta...

źródło: comment_JPCnJFnHW3cfWE0dxlD9HBmhOjxk5r8K.jpg

Pobierz
  • 28
@Cinekk: Powodzenia. Na redicie wyczytałem, że bez problemu Garmin naprawia, więc się trochę uspokoiłem. Wieczorem jeszcze jak bawiłem się w resetowanie itp zegarek zaczął w ogóle świrować. Łączył sie z paskiem HRM jak leżał na drugim końcu mieszkania, pokazywał tętno 230bpm jak leżałem na kanapie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patrol798: o shit, 3, a co z nimi było? I dostawałeś refub czy rzeczywiście nowe? Ile dni zajmowałem cały proces wymiany? Czytam forum, jest masę problemów. Ostatnio po aktualizacji u mnie kompas zaczął świrować i skakał po stopniach kilka razy w ciągu sekundy ( _)
@Cinekk: fioletowy/niebieski ekran (dokładniej podświetlenie), rozmazane kolory i słaby kontrast. Oddawałem od razu do sklepu jako że kupowałem przez internet to miałem kilka dni na zwrot. Obecny też nie jest doskonały - niektóre przyciski się wyrobiły i jest mały luz na nich przy wciśnięciu ale nie ma tragedii więc go zatrzymałem. Kontaktowałem się w tej sprawie z Garmin i powiedzieli że jak coś to żebym do nich odesłał. Zobaczę po nowym
@Cinekk jak oddałem to mnie zapytano czy często w nim pływałem. Dziwne pytanie jeśli chodzi o zegarek przeznaczony do triathlonu xD Ciekawe jak długo będę czekał. Ponoć przez święta może być i przed świętami i po nowym roku. Teraz będę musiał się nauczyć trenować bez zegarka xd
@Cinekk: na eBay widziałem różne Fenix'y czy inne zegarki z ciśnieniomierzem które miały właśnie niedziałający czujnik ciśnienia atmosf. Mam Vivo3 więc go używam, gdybym nie miał to używałbym F6. Ważne jest by po kąpieli w basenie dokładnie go wypłukać pod wodą z kranu szczególnie miejsce gdzie jest ten czujnik, tam się zbiera chlor na czujniku. Ciekawe jak to się ma też do gumowych uszczelek. Jednak ludzie używają ich w basenie a
@Cinekk: Podejrzewam, że nowy. Gdzie Ci go kazali wysłać? Ja się zastanawiam nad swoim, chyba wyślę ze względu na przyciski. Z tego co czytam na forum to wysyłają już wersje w dobrym czarnym podświetleniem