Wpis z mikrobloga

Nie ma nic gorszego dla dorastającego chłopaka niż romantyczna wizja świata, z którą wchodzi w dorosłe życie. Świata, w którym autorytety żeńskie uczą Cię pierdół o kobiecej empatii i o tym, że ich miłość jest bezinteresowna.
Skutki?
W dorosłym życiu, po brutalnym zderzeniu z rzeczywistością człowiek staje się nieprzystosowany do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Zaczyna się poszukiwanie odpowiedzi... Wówczas należy zrewidować swoje poglądy i rozpatrywać zachowania ludzkie w kontekście zachowań znanych ze świata zwierząt. Jakiekolwiek wartości wyższe nie istnieją w przypadku związku kobieta-mężczyzna (mowa o etapie poznawania lub bardzo małego stażu związku).

Współczesny romantyzm to naiwność.

#oswiadczenie #zwiazki #blackpill #tinder #badoo #rozowepaski
  • 54
Ogólnie tak, ale wrażliwy człowiek to dobry człowiek, a dobry człowiek jest przydatny w społeczeństwie, niestety gardzą nim kobiety.


@AjWaj-_-: bzdura.
Ogarnięta i wartościowa kobieta wrecz za takim patrzy.
Problem w tym, że osoby powtarzające takie teksty mylą bycie dobrym z jakąś #!$%@? życiowa bez własnego zdania - a parcia żaden rozsadny i ogarnięty facet z taką kobieta też nie bezie się chciał wiazac, żeby być rodzicem zamiast partnerem.

Jakiekolwiek wartości
@agaja:

Ogarnięta i wartościowa kobieta wrecz za takim patrzy.


No to patrzeć sobie może. Sama nie zrobi NIC, żeby takiego poznać, bo może nie wiesz, ale ta dobroć zazwyczaj idzie w parze z przeciętną atrakcyjnością fizyczną.

Zatem moje ''bzdury'' są bzdurami dopiero, gdy kobieta patrzy najpierw na charakter, a potem na wygląd. A żeby tak było to musi być po tzw. "przejściach" z facetami, którzy jej się podobali, ale dla których
poznać, bo może nie wiesz, ale ta dobroć zazwyczaj idzie w parze z przeciętną atrakcyjnością fizyczną.


@AjWaj-_-: nie zgodzę się zdecydowanie.
Znam dużo fajnych facetów, którzy są i wartościowi jako ludzie i atrakcyjni jako mężczyźni.
Ich żony /dziewczyny też są fajnymi, ogarniętymi ludźmi.

Ja mam taką teorie, że wśród kobiet i mężczyzn są 3 typy ludzi.
Ogarnieci, ksjezniczki/łobuzy oraz grupa trzecia gdzie leca na łobuzów /księżniczki.

I teraz ogarnięci szybko się
@AjWaj-_-: swoją drogą... Pociąg fizyczny jest jednym z fundamentów związków.

Serio uważasz, że lepszy jest związek de facto z rozsadku? Jak uprawiałByś seks, okazywał czułość z kobietą, która nawet w najmniejszym stopniu nie jest dla Ciebie atrakcyjna?
Wyobrazasz sobie coś takiego przez 40, 50 lat?

Zgodzę się, że patrzenie wyłącznie na wygląd to głupota, ale no nie da się nie patrzeć wcale - partner musi pociągać.
@agaja: "fajny, dobry i wartościowy mężczyzna też może być męski i pociągający" - czytajcie to jako przystojny, pachnący zasobami samiec pobudzający moje wydzielacze hormonów szczęścia dla kopulacji z nim. Dobro moralne bez dobrej cielesnej otoczki (wygląd), jak i otoczki społecznej (pozycja/władza w stadzie) nie ma żadnego znaczenia, tak jak inteligencja bez zasobów czy dobrych perspektyw na nie. To elementy same w sobie irrelewantne dla mechanizmów popychających płcie do zbliżenia biologicznego (jak