Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki

Po ponad pół roku czekania na kolejny termin przyjęcia, 13 stycznia mam się zjawić w Oddziale Leczenia Nerwic na Sobieskiego w Warszawie. Poprzedni termin miałem w czerwcu, ale nie mogłem się pojawić z przyczyn zawodowych. Teraz mam już wszystko uregulowane i na 100% w pon. zaczynam leczenie #!$%@? (fobia społeczna, nerwica lękowa, depresja).

Dlatego wracam ponownie z informacją, że na tagu #naoddzialenerwic będę zamieszczał codzienne wpisy podsumowujące dni przebyte na oddziale. Będzie o wszystkim - o relacjach z innymi pacjentami, o zajęciach, odczuciach i innych pierdołach, które pomogą (być może) co niektórym podjąć decyzje o leczeniu i pokażą jego kulisy. To taka forma odstresowania dla mnie, gdyż będę w obcym środowisku, poza swoją strefą komfortu.
#nerwica #depresja #zdrowie #szpital #codziennewpisy #dziennik #naoddzialenerwic #fobiaspoleczna #przegryw
  • 20
@mirekzwirek8: Aha taka terapia poprzez doświadczenie świata którego nie poznałeś bo dostałeś krzywy obraz #!$%@?. Szkoda że taki świat 'niedoświadczony' wymaga ciągłej terapii ponieważ i tak będziemy wracać na stare 'śmieci' ( jak już masz te 20+ to co by się nie wgrało i tak się kasuje i wraca stare gówno chyba że spalisz dom wyjedziesz z miasta dostaniesz spadek postawisz nowy dom w innym państwie - zaczniesz życie od nowa
@furelsom no właśnie jak sie wylecze to wrócę na stare śmieci odwiedzić te miejsca, których nigdy nie odwiedzałem przez #!$%@?. Będę odkrywał swoją okolicę na nowo. Teraz to niemożliwie, bo ledwie w robocie z ludźmi wytzrymuje