Wpis z mikrobloga

@dudi-dudi przecież oni się nie nienawidzą.

Kiedyś była ręka która trzymała mikrofon Trwam i TVN. Któryś z dziennikarzy napisał wtedy, że to jest normalne, że jak jakaś ekipa kabla czy przejściówki zapomni to sobie nawzajem pomagają. A na wizji najwięksi wrogowie xD

Nawet politycy jacyś byli w TVN u Olejnik, jeździli po sobie nawzajem a potem pojechali jedną taksówką do hotelu sejmowego xD
@Tommy__: to jest normalne, to są zwykli pracownicy, którzy po prostu chcą normalnie pracować i mieć za co żyć. Spłacać kredyty, kupić jakieś buty, albo mieć za co wysłać dziecko na ferie. Są w jednym środowisku, często się spotykają na konfach, pewnie znają się nawet, czemu mają sobie nie pomóc? W imię wojny plemiennej na szczycie, nie będą sobie skakać do gardeł.
@Tommy__: @dudi-dudi: potwierdzam, robiłem w TV i poza kamerami generalnie wszyscy sobie pomagają jak trzeba, ja nie raz trzymałem komuś mikrofon albo doświetlałem ujęcie; wiele razy na przykład TVN przynosił dodatkowe lampy na konferencje na których wszystkie stacje zyskiwały; wszyscy wiedza że to tylko robota i koniec końców każdy chce zrobić materiał i #!$%@?ć do domu xD

nie wiem jak teraz z TVP xD ale widzę że niewiele się zmieniło
@dudi-dudi: @zapoznalem2: myślicie że obie stacje z sobą nie współpracują? Podczas letnich koncertów TVP2 czasami to TVN robił realizacje transmisji z koncertów.


@Ramone: To się nazywa zlecenie i co w tym dziwnego że biorą firmy zewnętrzne? A jeszcze mniej dziwne jak biorą kogoś, kto szajsu nie zrobi bo na swojej robocie to się tam znają w tych tvnach.
Tu mnie nie dziwi że trzyma dwa mikrofony, zwykła koleżeńska przysługa
@Tommy__ dziennikarze nie koniecznie muszą się identyfikować się z partią, która to ich stacja promuje.
Co do polityków podobno to, że razem jeździli taksówką czy jedli wspólnie obiady było kiedyś norma. Spierali się w kwestiach politycznych, ale poza praca byli znajomymi (co nie było takie złe). Obecnie już tak nie ma, opozycja z rządem ma wojnę nawet w życiu prywatnym.