Wpis z mikrobloga

  • 0
@They_Call_Me_Devil kiedyś jako gowniarz byłem na takim weselu i potwierdzam Twoje słowa. Zamiast pić z kieliszka i na bieżąco to wytanczyc, to jak już poszli na spacer, to pewnie każdy od razu z literaki, żeby za często nie wychodzić, nieźle się wszyscy porobiło, ale to oczywiście zależy od gości.
  • Odpowiedz
ich ślub - ich decyzja, wesele to okazja do świętowania ślubu z najbliższymi

To Wasz dzień i przyjęcie, na którym goście mają świętować z Wami Wasze święto!

@raz-dwa-trzyy: Tak- ich sprawa ale wesela wyprawia się DLA GOŚCI a nie dla pary młodej. Goście w większości pewnie woleliby wypić.

u mnie nie było i jakoś ludzie porobieni nie chodzili ¯\(ツ)/¯ na smutnych też nie wyglądali

@raz-dwa-trzyy: Tak jak ktoś pisał wyżej-
  • Odpowiedz
@Rogalek:

w ogole nie mowic nic. Co to za durny obowiazek z tym alkoholem. Nie chcecie to nie stawiacie, co innym ro tego zeby ich łaskawie informowac


Może po to, żeby ludzie, którzy są chętni aby przyjść, nie fatygowali się z załatwianiem sobie kierowcy, hotelu czy innego noclegu? A po drugie, jak chce mieć fajne wesele to niech poinformuje, bo potem wujek Waldek będzie siedział naburmuszony, że wódy nie ma, a
  • Odpowiedz
@przemianawdzika ja #!$%@? ale polaczkowatość się wylewa w komentarzach, WESELE BEZ ALKO TO NIE WESELE! JA BYM NA NIE POESZEDŁ BO JAK TO TAG SIE NIE #!$%@?Ć??&!!! TO TRADYCJA BOLZGAAAAA ZABAWAA XD jeszcze jakieś golonki, bigosy, same biedackie dania z PRL żeby wujowie i grażynki mieli co jeść zamiast jakichś nowoczesnych zdrowych potraw do smaku z winem, to nie wóda i #!$%@? XD zróbcie tylko dla najbliższej rodziny wesele albo jakiś obiad
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: to #!$%@? jedzenie, po co wam jedzenie żeby świętować, jakas kawa i ciastko styknie, będą wszyscy z wami świętować bo przecież dla waszego świętowania przyszli picie będzie i ciasta trochę, #!$%@?ć alkohol, ważne że prezenty będą, zarobicie na weselu
  • Odpowiedz
Wesele to oczywiście decyzja państwa młodych, ale im dłużej siedzę na ślubnych grupach na fb (kumpela się hajta za rok) tym więcej widzę komentarzy, że jak nie ma alko na weselu to ludzie i tak kogoś wyślą żeby kupić, a potem obgadają, że sknera co wódki nie postawiła. To samo na weselach wege, widziałam komentarze, że dziewczyna na takie pojechała to po 2 godzinach jakieś Zenki z rodziny pojechały na 3 auta
  • Odpowiedz
#!$%@? polacki robacki naród przemówił w komentarzach XDDD hurr durr wesele bez alkoholu to nie wesele.
Od kiedy wesele jest dla gości, a nie dla państwa młodych. Bo wydaje mi się, ze to oni i ich samopoczucie jest najważniejsze, a nie darmowy alkohol dla gości.
  • Odpowiedz