Wpis z mikrobloga

@forexboy: Dodatkowo gosc wyglada, jakby nic nie trenowal, ewentualnie jakies bieganie. @Poemat (jesli dobrze pamietam) mowil, ze w kwestii fizjo gosc jest wiarygodny , ale w kwestii treningu silowego raczej bym go jako autorytetu nie traktowal.
@Poemat: I to jest jakis wyczyn? ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie zmienia to faktu, ze gosc wyglada, jakby nie trenowal nic.

Ja wiem, ze jestem swiatowej slawy trojbojarzem, ale pokonanie mnie w moim najslabszym boju to nie jest duze osiagniecie xd
@DywanTv: Nie, ale od dłuższego czasu przypierdzielasz się do osób, które nie mają jakiegoś tam totala, tak samo mówisz o fizjo, a z żadnym nie miałeś do czynienia. Częściowo w żartach częściowo nie, ale zrozum, że nie trzeba dźwigać 700+ żeby wiedzieć jak ćwiczyć
@Poemat:

EDIT:
Jak nie chce Ci sie czytac, to zobacz tylko zalaczony filmik.

Nigdzie nie zdyskredytowalem typa za to, ze nie robi jakiegos tam totalu, bo i o jego totalu nic nie wiem. Ale nic nie poradze, ze ten pan na dzika nie wyglada. Niemniej jednak na pewno taka prezencja do przecietnego Kowalskiego przemowi lepiej, niz gdyby byl 120 kg na zyle.

Nigdzie tez nie powiedzialem, ze ktos kto nie robi
DywanTv - @Poemat: 

EDIT:
Jak nie chce Ci sie czytac, to zobacz tylko zalaczony f...
@DywanTv: Oglądam go dość regularnie, nie ze względu na wiedzę z zakresu treningu a raczej rzeczy okołotreningowych/fizjo. Na filmiku widać że wyciska źle i jego wynik na ławie to odzwierciedla. Dlatego jestem zdania że fizjoterapeuta powinien się wypowiadać w kwesti fizjoterapii i tematom temu podobnym a trening zostawić osobom do tego wykształconym (co w Polsce może być trudne xD)
Nigdzie tez nie powiedzialem, ze ktos kto nie robi wynikow nie moze byc dobrym fizjo, nawet moj komentarz wyzej temu zaprzecza.


@DywanTv:

Częściowo w żartach częściowo nie


.

Twoj wpis o tym znanym w srodowisku fizjoterapeucie, u ktorego odbywales praktyki (jesli dobrze pamietam) to potwierdzal


Podaj mi regulację prawną, gdzie mgr fizjoterapeuta MUSI umieć pokazywać przysiad zgodny z INNYMI wytycznymi niż wytyczne FMS; sprawa druga - gdzie tam pisałem, że on
@Poemat:

Podaj mi regulację prawną, gdzie mgr fizjoterapeuta MUSI umieć pokazywać przysiad zgodny z INNYMI wytycznymi niż wytyczne FMS


To fizjoterapeuta ma spelniac jakies prawne wytyczne, czy pomagac ludziom? To ja dziekuje za fizjo, ktory nie bedzie dostosowywal uslugi do mojego celu, czy to treningowego, czy zdrowotnego. Jako amator silowni pojde do fizjo z bolem kolan, a ten mi nie poprawi odrywania stop czy zapadajcych sie kolan. Super fizjo! Magister!

I