Wpis z mikrobloga

Dzień Dobry. Po tej stronie Doktor Borsuk. Leczę ludzi chorych na zaprzeczenie fizyce (jem mało, ale nie chudnę), kuruje z nadmiernego spożycia tłuszczu, przepisuje duże dawki węglowodanów.

Dzisiejszy trening

Pull ups AMSAP (5+) + Banded behind the neck press MAX
Dips ASAP (8+) + Banded standing rows MAX
Banded front raises MAX + Banded lean away MAX
Diamond push ups MAX + Facepulls MAX
Banded triceps pushdown MAX + Banded reverse biceps curls MAX
Banded side bends MAX

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #chudnijzwykopem #borsukredukuje #kalistenika #fullborsukworkout
Kasahara - Dzień Dobry. Po tej stronie Doktor Borsuk. Leczę ludzi chorych na zaprzecz...
  • 40
Co to za choroba? Jestem ciekaw na co choruje ja:
- jak jem mało to tyje
- jak jem normalnie jak inni too tyje
- jak jem więcej to tyje więcej

- jak jem mało i ćwiczę to tyje
- jak jem dużo i ćwiczę to tyje

Od 88 do 108 w rok.
@SanczezG:

Łamiesz prawa fizyki?
Sprawa jest prosta, jak tyjesz w tłuszcz to masz nadwyżkę kaloryczną
Możesz zbadać TSH/Ft3/Ff4, glukozę, insulinę na czczo aby dowiedzieć się czy masz problemy z tarczycą lub glikemia. jednakże nawet wtedy nie wpływa to na tą zasadę i tyjesz od nadwyżki kaloryczne, może jednak obniżać BMR.
Póki nie liczysz kalorii nie ma to rozważanie sensu. W modelu ad libitum nawet nie masz pojęcia ile jesz a głód
@Kasahara sprawa jest prosta i wszystko liczyłem. Badania cukrowe były ok (w normie). 1500kcal? Tyje. 1500 i ćwiczenia? Tyje. 3000kcal? To samo. 2200? To samo. Ograniczenie cukrów? To samo. Próbowałem wszystkiego.

No może nie próbowałem ćwiczyć 4h dziennie i jeść 6 razy dziennie zdrowe ultra bio posiłki.bo na to musiałbym być milionerem bez pracy.
@SanczezG:

Niestety nie ma takiego schorzenia na świecie, błędnie szacujesz kalorie lub trzymasz np, deficyt 6 dni a później w 7 dniu robisz nadwyżkę to rekompensującą i ten sposób się oszukujesz. Jeśli posiadasz nieznane ludzkości schorzenie to powodujące możesz iść do jakiegoś instytutu - jest szansa na noobla. Źle liczysz kalorie, przykro mi.

Istnieje z chorób genetycznych Zespół Berdeta-Biedla czy Zespól Cohena, ale z tymi zespołami miałbyś tak cieżkie wady rozwojowe,
Kasahara - @SanczezG: 

Niestety nie ma takiego schorzenia na świecie, błędnie szac...

źródło: comment_1585223346UmSyDTs30acCQjkXYsEAlO.jpg

Pobierz
@Kasahara to proszę przyjechać i sobie mnie zbadać. Po 2 latach liczenia wszystkiego w excelu CODZIENNIE już mi się nie chce i wywaliłem.

Schudłem raz w życiu, z 125 do 88 ale to był czas biegania po 10-15km CODZIENNIE przy jednoczesnym przyjmowaniu 1200-1600kcal.

Nie chce znowu przeżywać takiego szoku, ale chyba nie ma wyjścia.