Wpis z mikrobloga

#kuchniamg78

Cześć! Na Top Garze pojawił się właśnie nowy film. Zapraszam i proszę was o wykopanie znaleziska prosty przepis na frytki z serem w stylu teksańskim dodanego przed chwilą przez @Helldorondo

To już prawie miesiąc nagrywania i tworzenia Top Gara. Wyszło bardzo spontanicznie bo dwa miesiące temu nie myślałem że będę to robił. Robienie tych treści daje nam dużo radości i mam nadzieję, że jest dla Was ciekawe :) Jutro, albo za kilka dni napiszę takie większe podsumowanie pierwszego miesiąca :D

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
MG78

#fastfood #gotujzwykopem
MG78 - #kuchniamg78

Cześć! Na Top Garze pojawił się właśnie nowy film. Zapraszam i...

źródło: comment_1588756159xDb8HKm7efffQHIWYxhRhX.jpg

Pobierz
  • 25
Podoba mi się sposób prowadzenia filmów, dość szybko i na temat.
Liczę na więcej mięcha w kolejnych filmach - bo póki co mamy albo fastfoody, albo słodkości :D
@MG78 Filmik polubiony, kanał zasubskrybowany (razem z dzwonkiem). Nie dlatego, że będę oglądał wszystko co wrzucasz, ale dlatego, że trafiam na Twoje wpisy na mikroblogu już od dawna i podobają mi się Twoje przepisy. Niech Ci się wiedzie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@ten_co_uciekl: Bardzo dziękuje!
@Odwrocuawiacz: Mam nadzieję, że tak xD
@Matthei: Ja to zawsze dziwie się, że ktoś zauważa, że jestem leworęczny, mój mózg jakoś nie rejestruje tego co kto robi jaką ręką i nigdy nie zdarzyło mi się abym sobie pomyślał "ooo ktoś leworęczny" xd