Wpis z mikrobloga

@anonymous_derp: No to szacun bo ja bym po takim surowym jajku się zrzygał na tęczowo... Czasem jak na miękko gotuję i za szybko wyciągnę (w sumie lepiej za szybko niż za późno #pdk) to mi już przeszkadza takie nieścięte białko bo czuję jakbym katar gębą wciągał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@anonymous_derp: Ty tak zawsze dobierasz dane selektywnie pod swoją ideę, bo ktoś o tym napisał i posiadasz to jako źródło, choć to nisza i margines nauki ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@anonymous_derp: bardziej o witaminy z warzyw i reguralne jedzenie, zbalansowana dietę. Powołujesz się na pierwotną dietę i mgliste osiągi, które da się dzięki niej osiągnąć, ale żaden maratończyk nie stosuje Twojej diety, ani Baker mistrzem olimpijskim nie był.
  • Odpowiedz
@platwi nie wydaje mi sie żeby jakiekolwiek zwierzę patrzyło z zegarkiem na jedzenie 5 posiłków dziennie, a ewolucja nie ma powodu żeby ludziom tworzyć utrudnienia, wręcz działa dokładnie odwrotnie czyli ułatwia życie tworząc różne małe losowe mutacje w populacji i która się sprawdzi, to ten przetrwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bardziej o witaminy z warzyw i reguralne jedzenie, zbalansowana dietę.


Mam wrażenie, że nie wiesz, co to jest "zbalansowana" dieta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powołujesz się na pierwotną dietę i mgliste osiągi,


Konkretnie? Jakie "mgliste osiągi"? W czym?

które da się dzięki niej osiągnąć, ale żaden maratończyk nie stosuje Twojej diety, ani Baker mistrzem olimpijskim nie był.


Co to ma do rzeczy? Maratonów nie biegam, sportowcem nie jestem,
  • Odpowiedz