Wpis z mikrobloga

@Crock92 obecnie diet4u przynajmniej na Dielty.pl, gdzie mogą oceniać tylko osoby, które złożyły zamówienie, opłaciły je i zrealizowały :D plus na średnia ma wpływ % pozytywnych ocen posiłków, plus bajery jak wymiana posiłków, rozkład makro itp
  • Odpowiedz
@luki201 na Dietly nie mają jeszcze ocen, ale generalnie mają raczej pozytywna ocenę. Zobacz sobie ew. Strony ich innych marek tj. Dieta Premium lub LightDiet, bo może tam da radę taniej zamówić, a jakość i menu będzie takie samo :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zycietonowela: ciekawa sprawa. Z tymi komentarzami np na Google to jakoś mi ściemą zajeżdżają. Od dzisiaj zacząłem od nich brać, ale nie jestem zorientowany w temacie.
  • Odpowiedz
@Crock92: Ja ze swojej strony polecam NTFY. Po wpisaniu kodu tri708155 masz 5% rabatu przy zamówieniu. Dostajesz 5 posiłków dziennie i sam wybierasz co chcesz dostać. W aplikacji na telefonie masz poglądowe zdjęcia posiłków. Jak ktoś potrzebuje to mogę mu wysłać prawdziwe zdjęcia i są bardzo zbliżone do tych z aplikacji. Jedzenie bardzo dobre i do tej pory ( jestem na niej od 3 miesięcy ) jeszcze nie trafiłem posiłku, który
  • Odpowiedz
@luki201 diety od brokuła to inna półka cenowa :) Gorsze składniki, dłuższy czas przygotowywania - zaczynają gotować 3-4 dni wcześniej. I cudów nie można oczekiwać za tą cenę :) oczywiście polecam porównać :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zycietonowela: właśnie nie mogę nigdzie znaleźć negatywnych opinii. Na filmikach na yt też opinie pozytywne. No nic idę zjeść omlet kokosowy na śniadanie :|
  • Odpowiedz
@luki201 no nie opcji :) Sam foodcost na pozadnej diecie 2000kcal to ok. 17-24 PLN przy wysokiej jakości menu i składnikach. Nie ma opcji i magii, żeby był utrzymany przy diecie sprzedawanej ostatecznie za 40 PLN :) Sama logistyka to ok. 5 PLN, a trzeba jeszcze opłacić ludzi, materiały, lokal itp itd :)
  • Odpowiedz