Wpis z mikrobloga

@Nie_znany: No, to też kiedyś widziałam na własne oczy ale wtedy auto było dosyć długie a na drodze na ktorą pojazd skręcał stało inne auto, więc byłam jeszcze w stanie to zrozumieć xD
@cytmirka: Ja tak robię swoim małym autem, przy większym ruchu wolę spędzać jak najmniej czasu na przeciwległym pasie (na wypadek jakbym źle oceniła szybkość poruszania się osoby jadącej w drugą stronę), no i parę razy zdarzyło mi się, że osoby jadące z prawej wykonujące taki manewr wymuszały na mnie przyhamowanie/odbicie w prawo, bo 1/2 skrętu robiły na moim pasie ( ). A ja staram się nie jeździć
@cytmirka: Ja na egzaminie na prawo jazdy 10 lat temu. Nowa eLka egzaminacyjna, wszystko zaliczone wracamy do ośrodka. Skręt w lewo, niestety starszy Pan się zagapił i zatrzymał się na skrzyżowaniu w taki sposób jak na obrazku. Ja próbując go ominąć walnąłem zderzakiem w potężny krawężnik w miejscu zaznaczonym na żółto. Zderzak tak bardzo #!$%@?, egzamin tak bardzo #!$%@?, egzaminator #!$%@? bo to nowe auto w ośrodku xD
rzultem - @cytmirka: Ja na egzaminie na prawo jazdy 10 lat temu. Nowa eLka egzaminacy...

źródło: comment_1608203950dMxt96OEUD089UjUEK8GvE.jpg

Pobierz