Wpis z mikrobloga

mam 31 lat i mieszkam z rodzicami bo tak mi wygodniej mam dach nad głową ,ciepły obiad itd xD nie zmienia to faktu że i tak im daje około 900 zł więc po co mam się wyprowadzać i dawać kasę obcym ludziom? i się kisić w mieszkaniu jakimś jak teraz mieszkam w domu? XD a wy jakie macie zdanie na ten temat? :D
#mieszkanie #kiciochpyta #studbaza #pracbaza #przegryw #rodzice #praca #emigracja #pieniadze #gownowpis
  • 136
@grekuu: Jestem w sumie w tym samym wieku, mieszkam bez rodziców, w mieszkaniu (a mieszkanie należy do mojej mamy), więc drogo nie jest.

Gdybym była w inne sytuacji to na pewno nie chciałabym mieszkać z rodzicami w mieszkaniu, ale w domu, to kto wie... to zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grekuu: No jeśli mieszkasz w swoim własnym domu z rodzicami, ale w jakimś dużym mieście (w powiatowym w sumie też), a nie masz planów (lub w ogóle takiej możliwości) zamieszkać z jakąś dziewczyną/mieć żonę/zakładać rodzinę, to nie widzę większego sensu w wyprowadzce od rodziców. Po co masz się kisić na mieszkaniu z jakimiś obcymi ludźmi, gdzie tylko twój pokój będzie miejscem tylko "dla ciebie", dodatkowo dawać duże sumy jakimś Januszom wyzyskiwaczom
@grekuu: Ja też mieszkam, ale jestem młodszy o 3 lata. Gdyby chcieli żebym się wyprowadził to bym to zrobił, ale oni nie chcą, a matka to nawet ryczy albo bluzga jak o tym wspomnę. Nikt z dalszej rodziny nie popiera wyprowadzki. Chciałem do brata się wprowadzić, to odmówił. Nie stać mnie na mieszkanie tylko na pokój, a z obcymi to nie wiadomo na kogo się trafi. Jeszcze by mi laptopa firmowego
@grekuu: dla mnie 30 latek mieszkający z rodzicami to po prostu niezaradny przegryw. Kiedy odetniesz pępowinę? Nie wiem, straszny wstyd ze mama dalej Ci gotuje, pewnie pierze itd XD co z tego ze oszczędzasz pieniądze jak nie jesteś samodzielny, nie wiesz jak to jest żyć i utrzymywać się całkowicie samemu, jak mieszkać samemu. Pora się usamodzielnić, a kase wywalona na wynajem/spłatę kredyty traktować jako inwestycje w siebie i swoją niezależność. Zadne
@Teutonic_Reich: na wsi mieszkam , w sumie to już nie taka wieś zabita deskami , co miasta powiatowego w tym wypadku Katowice mam 16 kilometrów więc nie tak zle jak by mogło by się wydawać , z rodzicami to już w sumie neutralny , kiedyś jak byli młodsi , ja tez byłem młodszy to jakieś tam dymy i kwasy były, ale im oni starsi i ja starszy to się to wszystko
miasta powiatowego w tym wypadku Katowice mam 16 kilometrów

@grekuu: No i git. Blisko, a nawet masz miasto wojewódzkie i powiatowe w jednym ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak rodzice nie nalegają żebyś się wyprowadził to też dobrze, a dom i tak ostatecznie ty odziedziczysz (no chyba że masz rodzeństwo, to bardziej skomplikowane będzie dziedziczenie). I nie słuchaj jakichś frajerów co się czepiają że mieszkasz z rodzicami,
@Likenavy: miałem laskę z którą mieszkałem 4 lata w mieszkaniu które wynajmowaliśmy xD i co z tego wynika że jak bym chciał to bym się wyprowadził ;) ale nie lubię płacić obcym pieniędzy skoro mogę dać swoim i żyć po swoim dachem xD tak więc przegrywa poszukaj gdzieś indziej? może znajdziesz tam gdzie kupili mieszkanie na kredyt 50 letni tylko po to żeby mieć swoje gniazdko , #!$%@? że przez 50
@Positano1: nie mam bo jest mi dobrze samemu , wolę się nudzić sam niż kimś xD miałem kiedyś laskę 4 lata potem też jakieś były ale to już nie było to więc doszedłem do wniosku że tak jest lepiej niż się #!$%@?ć , tylko po to żeby chwilę z kimś pobyć , poruchać itd xD