Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
@anonimowemirkowyznania już ponad dwa lata po rozstaniu jestem sama....były mnie zdradził, ale w końcu pozbierałam się co nie było super łatwe. Chodziłam na randki, poznawałam ciekawych ludzi.. powiekszylam grono znajomych, z Poznaniem drugiej osoby nigdy nie miałam problemu , i choć nie narzekam na powodzenie u płci przeciwnej, to zaczynam się załamywać że w dzisiejszych czasach tak trudno poznać kogoś do poważnego związku. ..wielu facetów to zwykli niedojrzali chłopcy. Jakby zatrzymali się na etapie rozwoju w wieku 18 lat - byle jak najwięcej zaruchac, najlepiej bez zobowiązań. Albo stado przegrywów którzy wręcz proszą żeby się nimi zainteresować.
Jest mi przykro, bo mam wrażenie, że zestarzeję się sama....jestem osobą o ciepłym spokojnym usposobieniu, zaczyna mi być coraz ciężej, tłumię w sobie te wszystkie uczucia a co się zaczynam przed kimś otwierać to.dostaje albo kosza albo ta osoba zaczyna pokazywać swoje drugie oblicze czym powoduje że ja się wycofuje..

Mam już dość
Chciałabym w końcu znowu się zakochać z wzajemnością a nie ciągle iść przez życie sama.
Koleżanki biorą śluby, rodzą dzieci, mężczyźni im się oświadczają a ja zaczynam się coraz bardziej czuć jak trędowata. Niby ładna, inteligenta często to słyszę ale wciąż niewystarczająco idealna....

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600efe497298ba000a3b4fd3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: każdy ma swoją drogę do przejścia, nie daj sobie wcisnąć presji społecznej, że coś musisz

niektórzy długo są sami i dopiero w późniejszym wieku poznają kogoś wartościowego, czasem warto poczekać, żyć w zgodzie ze sobą a w końcu i na Ciebie przyjdzie pora

po prostu bądź otwarta na to co życie przyniesie
to nie wynika z presji tylko natury człowieka


@ciasteczkowy_otwur: może trochę tak, ale nie zmienia to sensu mojej wypowiedzi

każdy zna kogoś kto wpakował się w związek "bo już czas", a skończyło się to kiepskim małżeństwem

lepiej słuchać swojej intuicji i poczekać na osobę, co do której będzie się czuło pewność
..wielu facetów to zwykli niedojrzali chłopcy. Jakby zatrzymali się na etapie rozwoju w wieku 18 lat - byle jak >najwięcej zaruchac, najlepiej bez zobowiązań. Albo stado przegrywów którzy wręcz proszą żeby się nimi >zainteresować.


@AnonimoweMirkoWyznania: w obecnych czasach faceci dojrzewają znacznie później od kobiet z prostego powodu. Dla kobiety okienko macierzyńskie zamyka się ok 35 roku życia, później te szanse drastyczne spadają. Z drugiej strony zakładając ze masz ok 27-28 lat