Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co #rozowepaski sądzą o mężczyznach co byli u prostytutki? Mam 30 lat, twarz ,,normalna” (wg. kobiet) czyli inaczej mówiąc kiepska i całe życie jestem sam plus prawiczek. Szanse na poznanie kogoś mam nikłe, na tinderze par tyle co kot napłakał, znajomi to wszyscy sparowani, praca zdalna, a jakieś pua itp. uliczno barowe głupstwa odpadają. Jakby jednak się zdarzył cud i bym poznał kobietę to jak zareaguje na to, że byłem u prostytutki? Czy lepiej to w ogóle pominąć. Chociaz nie lubię kłamać.
#zwiazki #tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow #divyzwykopem #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6033a08de09e24000a75fe67
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 42
@AnonimoweMirkoWyznania: Skąd przekonanie, ze musisz się przyznawać? One też zawsze mówią, że jesteś ich drugim, góra trzecim, a to nieprawda. Więc nie mów tego i tyle. Każdy nawet w związku ma prawo do swoich tajemnic. Jeśli myślisz, że przed babą trzeba się otwierać i mówić jej wszystko jak małe dziecko swojej mamie to się mylisz. Nie trzeba, a nawet nie można. A najważniejsze nie przejmuj się tym co one mówią, to