Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Dobrze że nie było instrybutora w pobliżu.


@Ghuthek: Ja rozumiem darcie łacha z tamtej nieudolnej interwencji Policji, rozumiem darcie łacha z typa, co krzyczał o instrybutorze.
Ale nie rozumiem jak z tamtej sytuacji zrobiono pan-mema jakoby policja kompulsywnie strzelała do "instybutora" skoro do niego nie strzelała?
@Polinik: to nie chodzi o interwencję tylko gościa co tak krzyczał xD to jest zabawne akurat, a z drugiej #!$%@?, bo nikt - a trochę ich tam było - nie zachował jak się jakoś racjonalnie i nie pomógł.

@Ghuthek: aaa w sumie, wcześniej jak pierwszy raz oglądałem to myślałem, że osiedlowy mel
to nie chodzi o interwencję tylko gościa co tak krzyczał xD


@pjoooter: Nie. Internet jest zalany memami sugerującymi, że Policja ma jakieś upodobanie do strzelania do "instybutorów" - patrz tarcza wpisana w dystrybutor, samochód przy dystrybutorze z odpowiednią punktacją.
Toteż ponownie pytam -- skąd się wzięło, że Policja namiętnie strzela do "instybutorów"?

A Ja nie powiedziałem że strzelała, po prostu nikt nie musiał w tym przypadku ich ostrzegać przed trafieniem w
@L3stko: bo dzik ma bardzo grubą skórę i hm, im bardziej wściekły, tym bardziej ignoruje własne rany
ogólnie to śrut też go nie kładzie, niech się cieszą że sami wyszli z tego raczej bez szwanku bo powinni strzelać z auta