Wpis z mikrobloga

@Merli20: Chyba upadłeś na głowę.
W dzieciństwie musisz być grzeczna i miła, nie brudzić sukienki i nie chodzić po drzewach,
potem idziesz do szkoły i stare nauczycielki cie nienawidzą bo masz całe życie przed sobą,
jak idziesz do pracy to koleżanki podkładają ci świnie bo kobiety są dla siebie wredne i podłe,
jak szukasz faceta to musisz być nieskazitelnie piękna, bogata, wykształcona i dziewica, jak nie chcesz być dziewicą to jesteś
@arinkao: o ja #!$%@? opisalas moje zycie poza tyciem xD szczytem osiagniecia dla kobiety jest uwiazanie siebie i faceta w domu i posiadanie gowniakow, w kazdym innym przypadku kobieta jest uwazana przez bliskich i spoleczenstwo za wybrakowana; jezeli cos jej sie nie udaje albo czegos nie umie to dlatego ze jest kobieta, jezeli cos umie to ma farta, jezeli umie nawet jakas prosta rzecz lepiej od faceta to facet dostaje pstryczka
@nocozrobisznicniezrobisz: Nie opisywałam nikogo życia, byłoby wyjątkowo paskudne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ot, trochę podkoloryzowałam żeby dotarło coś tam bo nit tutaj nie pisze tych oczywistych oczywistości. Goście którzy tu bazgraja pierdoły jak to mają super laski są tak oderwani od rzeczywistości, jak te typy które wczoraj pluły się do mnie że w Polsce jest od uja piekarni gruzińskich bo np. w Wawie jest kilka a jak