Wpis z mikrobloga

@kaborecik: wam to tak łatwo przychodzi żeby ćwiczyć z pannami z jutubów? ja zawsze sie czuje mocno zażenowana jak takie cos oglądam i wyłaczam, już wole po swojemu się pomęczyć niż czuć później do siebie obrzydzenie XD
@kaborecik: Nie no, pod tym względem Monia nie jest najgorsza, gorsza jest Chodakowska ze swoim "twoje ciało może więcej niż podpowiada ci umysł" :D A z takich gotowych to mogę ci polecić Chloe Ting, robiłam jej treningi na brzuch i pośladki, faktycznie daje to całkiem spoko efekty.
@pannakota: Znam Chloe, bo wszędzie wyskakiwały mi filmiki jak dziewczyny pokazują efekty, ale to chyba jeszcze nie jest mój poziom, Monika ma łatwe treningi xD
Chodakowskiej nie cierpię, mam wrażenie, że jest robotem xD
Chodakowskiej nie cierpię, mam wrażenie, że jest robotem xD


@kaborecik: TAK! Właśnie tego określenia mi brakowało :D Treningi Chloe wcale nie są tak trudne jak się wydaje, są niektóre ćwiczenia, które są wrzucone "z dupy", bo nie wyobrażam sobie, żeby początkująca osoba była w stanie je poprawnie zrobić ale to chyba wszędzie się zdarza. O, mam jeszcze Heather Robertson, jej treningi na brzuch, na stojąco ratowały mi dupę w "trudne
@kaborecik: Generalnie uważam ją za przesympatycznę dziewczynę, ale nie potrafię zdzierżyć jej głosu. Początkowo ten wewnętrzny #!$%@? starałam się wykorzystać w ćwiczeniach, ale na dłuższą metę nie potrafiłam. :P To było silniejsze ode mnie.

W sumie, tu uważam, że jest jeden olbrzymi plus dużej ilości trenerów udostępniających swoje treningi na yt - można ich dowolnie skreślać, aż znajdzie się coś idealnego dla siebie <3