Wpis z mikrobloga

Zizou zastosował gambit Łysego wystawiając Viniego na prawym skrzydle, wiedząc, że traci on tam 50% swojej jakości oraz Hazarda jako napastnika, na pozycji na ktorej Belg też traci sporo atutów. Do tego Ramos od pierwszej minuty, po bardzo długiej przerwie i brak Valverde, który choć nie trenował, miał większe podstawy do znalezienia sie w pierwszym składzie niż Hiszpan. To nie mogło się udać, Chelsea nawet nie grała wybitnego meczu, (prócz Kante, ale u niego to normalne - ten typ jest 2 półki wyżej niż cała kadra niebieskich) ) Real sam się dał zaorać
#realmadryt #chelsea
  • 9
  • Odpowiedz
@ObslugaRadomskiegoLotniska: a Ramos był? Chłop zagrał tak ze 200 minut w ciągu ostatnich 4 (!) miesięcy. W pełni rozumiem deyzję o tym, by nie wystawić Fede, ale w takim razie pierwszy skład Sergio to jakieś nieporozumienie...
  • Odpowiedz
@ger47: Sergio to zagrał chyba tylko dlatego, żeby nie grał ktoś z dwójki Marcelo/Odriozola. Chociaż jak tak pomyślę o naszej dzisiejszej grze, to chyba wolałbym już tego Odriozolę. Zidane przekombinował z tym 5-3-2, bo zagraliśmy z dwójką wahadłowych, gdzie żaden z tych piłkarzy nie nadaje się na tę pozycję. Nie jestem trenerem, Zidane pewnie weźmie winę na siebie (tak jak zwykle z resztą), ale jak dla mnie trzeba było zagrać 4-3-3
  • Odpowiedz
@ObslugaRadomskiegoLotniska: Ale Odriozola z każdym meczem był coraz pewniejszy siebie, zaczęło to wyglądać coraz lepiej w ostatnim meczu z Osasuną, ale Zizu to beton i woli stawiać na swoich pewniaków, nawet jeśli nie są w formie czy dopiero co wracają po kontuzji. Jest dla Realu legendą, ale jego decyzje personalne, zwłaszcza odnośnie tych młodych zawodników i ich braku powoływania są tragiczne. Militao zaczął grać z konieczności, Blanco i Gutierrez, którzy już
  • Odpowiedz
@ger47: Znaczy wiesz, teraz to my sobie możemy gdybać po meczu, ale tak jak napisał @Wincyyyyj, wyobraź sobie co by pisały media gdyby Zizou wyszedł z Odriozolą w pierwszym i zostawił Ramosa na ławce. No nie mógł tego zrobić, to legenda klubu i kapitan. Co do odejścia Zizou, to ja jestem przeciwny głównie dlatego że na dzisiaj nie widzę lepszej alternatywy. Raul może i osiąga niezłe wyniki z dzieciakami z
  • Odpowiedz
@ObslugaRadomskiegoLotniska: Niby tak, ale nie jestem w stanie wyobrazić sobie scenariusza, w którym Real byłby tak bezradny z Odriozolą w pierwszym składzie. Ramos w tym meczu jedynie gwarantował olbrzymie luki z tyłu i zero jakości z przodu. Nie wspominając już o momencie, w którym siadła mu psycha i zwyczajnie rzucił zawodnikiem Chelsea
  • Odpowiedz
@ger47 zgadzam się, zidane #!$%@?ł ustawienie i skład po całości i to jego wina. Ale już nie raz pisałem, że taktyk z niego żaden. Ramos od początku to kompletna głupota, hazard podobnie, powinien dostać z 30, 40 minut zależnie od wyniku, mendy na lewym wahadle nie istniał, vini parę przebłysków, ale z tyłu bardzo słabo
  • Odpowiedz