Wpis z mikrobloga

@PanKarate: Oj tak, pamiętam to. Typ co mnie elektrotechniki uczył w samochodówce stawiał tylko 2=, albo 1+. Trza było zaliczyć wszystko żeby 3 dostać. Nienawidziłem #!$%@? za to 1 z plusem. Po co to wogole powstało? To coś w stylu: no blisko ale ! #!$%@? ci w dupe c:
  • Odpowiedz
@nowekontonowaja: Biolożka robiła zawsze dochodzenie, wyciągała z biurka kilka lup i dokładnie obserwowała czy tusz nie jest świeży, czy zaznaczenie nie najeżdża na kolor czerwony jej długopisu- rozpatrzenie tego mogło trwać i tydzień xD
  • Odpowiedz
Kiedyś dostałem 1 z maty i brakowało mi jednego punktu do 2. Patrzę na udostępione rozwiązania i zrobiłem dobrze zadanie na 6 xd. Nauczycielka we mnie nie wierzyła i z automatu napisała że źle ( ͡º ͜ʖ͡º) Pozdrawiam Panią Iwonę z liceum
  • Odpowiedz
@Bonkojad: raz po kryjomu szybko poprawiłam błędną odpowiedź i poszłam powiedzieć, że się pomyliła. Z 3 na 4 poprawiła ()


@nowekontonowaja: Ja tak zrobilem u nauczycielki, na ktorej lekcjach byly tylko 1 albo 2 xD Brakowalo mi tego upragnionego pkt do dop. Tyle, że ja miałem długopis z gumką, ale był stres xD
  • Odpowiedz
@Bonkojad Miałem w klasie gościa co zauważył że w kilku odpowiedziach ma źle a powinno być faktycznie dobrze i chciał poprawić z dwójki na trójkę. Poszedł do nauczycielki a babka wyłapała jakieś błędy które pominęła i wstawiła mu szmatę xD
  • Odpowiedz
@nowekontonowaja: byłem fatalny z chemii i kiedyś ze 20 lat temu w czasach liceum nie poszedłem na sprawdzian, natomiast powinienem był pisać go w czasie kiedy inni pisali poprawę czyli powiedzmy tydzień później. Nie zgłosiłem się do pisania tego sprawdzianu, a facetka nie sprawdziła, że powinienem go pisać. Kolejnego tygodnia jak rozdawała sprawdziany (poprawkowe) tym co pisali zapytałem z oburzeniem gdzie mój sprawdzian, bo przecież pisałem też ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bonkojad:
Klasykiem jest też:
Dwoje uczniów ma takie same odpowiedzi, a dostają 4 i 5. Ten z czwórką prosi nauczycielkę o wyjaśnienia pokazując pracę piątkową, a ona zmienia 5 na 4, zamiast 4 na 5 xD
  • Odpowiedz