Wpis z mikrobloga

  • 10
@TMCB UEFA=MAFIA Ale jak chciano ich kopnąć w dupę i stworzyć Superligę to od razu się debile rzucili że" hurrrr durrr jak tak można niszczyć sport" XD
  • Odpowiedz
@TMCB: na takim poziomie detale mają znaczenie. Jednak to jest łącznie kilkanaście godzin w samolocie, dwukrotnie zmiana strefy czasowej. Nie mówię, że gdyby nie to to Polska by wygrała z Hiszpanią bo wg mnie mamy słabą drużynę, ale ten kto wymyślił ten turniej s takiej formie jest debilem.
  • Odpowiedz
  • 1
@TMCB: strasznie bez sensu to wszystko, powinni jakoś zrobić żeby te mecze w Rosji zagrać pod rząd a nie latać jak głupi ¯_(ツ)_/¯ albo cała grupa w Hiszpanii powinna grać.


Dodajmy do tego ze loty to tez chyba testy na covida, przecież to będą cyrki bo ciagle komuś będzie wychodzić pozytywny test przy tych podróżach.

Ten turniej będzie #!$%@?

Też tak uważam skoro te 6 drużyn rozstawionych nie zrobi nawet kilometra
  • Odpowiedz
@TMCB: i tak mecze są rozgrywane w dużej części Europy, powinno być tak że każdy w grupie conajmmiej jeden mecz rozgrywa u siebie, jeszcze żeby chociaż nam ułożyli np pierwszy mecz w Hiszpanii a dwa kolejne w Rosji - dalej lipa ale trochę lepiej - taki układ jak teraz jest kompletnie niesprawiedliwy.
  • Odpowiedz
@TMCB: dlaczego nikt z PZPN nie składał jakiejs apelacji czy cokolwiek innego odnosnie tych odległosci, to ma mega wpływ na kondycje zawodnikow
  • Odpowiedz
U nas taki Świerczok to jeszcze 2 miesiące temu w kurtce zimowej latał, a za chwilę ma wsiąść w samolot i lecieć grać na wypoczętych Hiszpanów przy 35 stopniach.


@Zoltafik: a to wtrącę taką anegdotkę niezwiązaną z piłką. U mnie w firmie dość sporo robimy w delegacjach no i 3 lata temu była taka sytuacja, że część ekipy pracowała w Hiszpanii, a ja akurat z inną częścią jechałem do Finlandii. No
  • Odpowiedz
@TMCB:
1. Mecz o punkty
2. Szanse matematyczne
3. Mecz o honor...
...i do domu

A tak na marginesie to jest jakaś farsa, ludzie będą wystawieni na ataki terrorystyczne jak kaczki w stawie, bo łatwiej upilnować 1-2 kraje przez miesiąc z kibicami niż cały kontynent, bo znacznie łatwiej wtedy przeoczyć czarną owcę, a animozje miedzypanstwowe sa pomiedzy wieksza iloscia krajow, gospodarzami sa wszyscy i nikt, odpowiedzialnosc sie rozmywa.
  • Odpowiedz