Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
#przegryw #wygryw ##!$%@? #wies #ogrodnictwo #pomidory Chłop pomidory olbrzymie wyhodował, i to bez nawozów sztucznych ( ͡ ͜ʖ ͡) A tak poza tym to nieco irytuje mnie dominacja dużych miast na wykopie, tag #wies ma ledwo 73 obserwujących, a #wroclaw #warszawa #poznan #gdansk i #krakow #katowice #szczecin mają tysiące. Jak sądzicie, skoro na wsiach żyją miliony Polaków, w tym młodych, więc i użytkowników wykopu też, to czy dominacja wielkomiejska w internecie kiedyś odpuści i proporcje będa bardziej odpowiadać rzeczywistości?
o__p - #przegryw #wygryw ##!$%@? #wies #ogrodnictwo #pomidory Chłop pomidory olbrzymi...

źródło: comment_1629991994btZAck5rlHthxLsag74x8i.jpg

Pobierz
  • 21
@o__p: ja do papryk używam mineralnych nawozów od Canna. Przecież nawet jak dajesz "bio" nawóz, to żeby został przyswojony przez roślinę to musi pierwsze zostać zmineralizowany, czyż nie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Given: u mnie normalnie gnojówa i wszystko rośnie tak jak było i być powinno. A miastowe niech żrą te wodniste z biedry. A te papryki ostre masz z tego co się domyślam?
@o__p: tak, superhoty ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomidory za rok też bedą. Też korzystam z bio dodatków, tj. gnojówki z pokrzyw w fazie wzrostu.( ͡° ͜ʖ ͡°)