Wpis z mikrobloga

@LuCzadoreQ: czasem trzeba zastosować skrót i kompletnie wyśmiać jakaś myśl, bo szkoda po prostu czasu na sensowną argumentację.
Poczynając od tego, że OP pyta o takie rzeczy świadczy o tym, że jest początkujący i powinien skoncentrować się na byciu jak największym i najsilniejszym, a więc trening typu split nastawiony na spompowanie i skatowanie mięśni będzie nieporozumieniem.

@Lustufones jaki staż, wzrost, waga i wyniki w bojach?
Staz juz 4 miesiac wzrost 188 przy 87 kg co do wynikow to
Matwy 120 zaczynalem od 70
Przysiad 120 zaczynalem od 60
Klata 85 zaczynalem od 35 tak dobrze widzisz od 35 martwy i przysiady ida mi rowno nie wiem czy tak powinno byc
Takie 3 glowne cwiczenia od poczatku cwicze fbw co drugi dzien wyniki co podalem to ciezar z ktorym zrobie 8 powtorzen nie na 1 raz bo takiego
Bo chce zmienic a mysle ze sa tu osoby co maja wieksze doswiadczenie z silownia i moze cos doraza? A nie uznaje zrobienia czegos na 1 raz bo w sumie nie wiem czemu zawsze sie staralem by jednak zrobic te 8 razy ostatkiem sił niby zawsze moglem dorzucic te 10 wiecej na martwy i mysle ze by poszlo
@Lustufones: no to Ty w ogóle nie powinieneś się rozglądać za takim brosplitem. Ja z takim stażem, to ledwo odróżniałem hantle od sztangi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak chcesz coś osiągnąć sylwetkowo, to powinieneś #!$%@?ć nie tylko 8-12 powtórzeń, ale również ciężkie jedynki.
A druga sprawa takich planow gotowcow w internecie jest duzo ale pytam o ten konkretny bo moim zdaniem wydaje sie byc sensownym ale jak pisalem dopiero 4 miesiace cwicze wiec sie nie uwazam za jakiegos specjaliste a hasztak silownia chyba po to jest by pytac
@Lustufones: no to ja Ci mówię, że ten plan jest bez sensu... Jak mówi stare porzekadło - najpierw masa, potem rzeźba. A solidną masę (zastrzegam, że naturalnie) zrobisz trenując przede wszystkim wybitnie siłowo, z relatywnie dużą objętością i częstotliwością trenowania konkretnej partii, a więc treningiem FBW. Mogą być gotowce w stylu 5/3/1 , greyskull lp i wiele innych. Po prostu skoncentruj się na tym, co pisałem powyżej - masz stać się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lustufones: za dużo izolacji trica i bica, masz już sporo w ćwiczeniach złożonych. Ława mniej powtórzeń czyli 6-8 większym ciężarem.

A te nogi to generalnie dramat...