Wpis z mikrobloga

@mirasKo-Kalwario Jeżeli myślisz o programowaniu poważnym to raczej nie tutaj, 90% pracy pisanie styli, większość projektów to strony na WordPresie, oparte na elementorze, obiektowości tam nie zobaczysz. Jeżeli chcesz wpisać firmę tylko do CV jest ok, jeżeli chcesz się poważnie nauczyć to poszukaj lepiej stażu w jakiejś firmie która zajmuje sie typowo programowaniem. Jeżeli jesteś na poziomie gdzie uczyłeś się już jakiś frameworków to nawet nie idź do tej firmy bo zaliczysz
@Krawaciarz342, wiesz coś więcej albo masz kogo dopytać na temat gravity? na linkedinie dość dużo osób można tam znaleźć. Jak robią większość projektów na Wordpressie to co tam robi tylu testerów oprogramowania, front-end developerów i back-end developerów? Pracują na Windowsach czy Macach? Komputer przysyłaja do domu, czy trzeba go odebrać osobiście? Jest tak, że na okres próbny dają jakiś komputer co maja na magazynie a po okresie próbnym kupują Ci nowy,
@KamilRST Jeżeli chodzi o testerów to są osoby które sprawdzają w 90% czy strona się zgadza z designami 1:1, ogólnie są to testerzy manualni, jeżeli chodzi o front-end developerów to są to głównie osoby które tylko stylują i nie piszą funkcjonalności, backendowcy na projektach to głównie osoby które potrafią wyklikać jakieś tam opcje w wordpressie, prawdziwych backendowców działających w PHP jest garstka. Jeżeli chodzi o to, że sporo osób widnieje na Linkedinie
@mirasKo-Kalwario długo by tłumaczyć, generalnie ja nie mam szczęścia do polskich firm. Każda z jaką miałem do czynienia to było Januszostwo w szczególności polskie banki. Jednak w zagranicznych firmach (znaczy zachodnimi bo hinduskie czy zwłaszcza bezpośrednio zza wschodniej granicy) to mają dużo lepsze podejście do pracowników/kontrahentów.