Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich!

Poszukuję fajnych ludzi z #trojmiasto i okolic, którzy chcą ZA DARMO nauczyć się programowania w #java jednocześnie grając w #minecraft

O co chodzi?
Minecraft jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gier na świecie. Java to najpopularniejszy język programowania, prawdopodobnie znajduje się nawet w Twojej pralce. Dlaczego nie połączyć jednego i drugiego, aby nauczyć się programowania?

Zapraszam Was na zajęcia, na których od podstaw nauczycie się tworzenia interaktywnych światów w minecrafcie. Będziemy stawiać bloczki i jednocześnie czynić je interaktywnymi na milion sposobów, które przyjdą nam do głowy.

Czego się nauczysz?
W trakcie lekcji nauczycie się obsługi narzędzi, które stosowane są w komercyjnym programowaniu. Błyskawicznie poznacie struktury języka Java oraz w mig zrozumiecie, że programowanie w istocie jest bardzo proste. Kiedy opanujecie narzędzia i język, przy pomocy technik z profesjonalnego IT zrealizujemy grupowy projekt - interaktywny świat z minigrami.

Dla kogo?
Zajęcia skierowane są do pełnoletnich osób, które mają minimalne doświadczenie z technologią, ale chcą w przyjemny sposób nauczyć się programowania w Javie. Nie musisz posiadać doświadczenia w programowaniu, ale ciekawość technologii na pewno będzie pomocna.

Czego potrzebujesz?
Koniecznie zabierz że sobą dobre chęci i otwarta głowę. Ponadto, na zajęcia potrzebujesz laptopa z legalnym systemem Windows 10 oraz legalną kopie Minecrafta (Java Edition). Twój system, jak i gra, muszą być zaktualizowane do najnowszej wersji.

O mnie
Mam ponad 10 lat komercyjnego doświadczenia jako inżynier w świecie IT. Specjalizuje się w inżynierii oprogramowania i infrastruktury. Obecnie zajmuje się zarządzaniem zespołem utrzymującym infrastrukturę oraz mikro-biznesem.

Co dalej?
Jeśli jesteś zainteresowany, dołącz do mojego serwera na Discordzie, gdzie omówimy więcej szczegółów.
kanał Discord

Miłego dnia wszystkim!

#naukaprogramowania #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto #programista15k #programowanie
sz__po - Witam wszystkich!

Poszukuję fajnych ludzi z #trojmiasto i okolic, którzy ...

źródło: comment_1634378819cWBwC5Qrg4glsx5WaA6E8N.jpg

Pobierz
  • 22
Jak tak dalej będzie to rynek będzie już całkowicie zalany przez programistów Java, na Juniorów już jest ponoć po 200 CV, na midów gdzie aplikowałem było 40 osób na jedno miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jaca_66: a jak już się na tego juniora czy mida dostanie to potem już "jakoś idzie". Do następnego wkroczenia na rynek pracy np. z powodu zwolnienia czy samej chęci zmiany. I cały cyrk z powtórkami wiedzy zaczyna się od nowa.