Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#mirkokoksy nie wkurza was, że ćwiczycie latami i wasza sylwetka nie robi na nikim wrażenia a kobiety wystarczy, że włożą coś obcisłego i już się zaczyna zachwyt? Po mnie ewidentnie widać, że ćwiczę gdy porównuje się z gościami, których mijam a i tak wg. kobiet wyglądam jak "normalny facet" (w ogóle widok gościa z ponadprzeciętną sylwetką nie robi wrażenia tak jakby to był standard). Mam grupę koleżanek na studiach, które też namówiłem na #silownia i zaczęły ćwiczyć. Mówię wam, wystarczy że włożą typowo obcisły fit strój i wszyscy gratulują formy i zachwycają się. Jedna jest po prostu chuda sama z siebie i jak założy coś obcisłego to jest fit, inna ma nadwagę i też jak założy to wszyscy mówią o super kształtach, wysportowana. Wtf? Ja wiem, że kobiety mają o tyle dobrze, że rzadko kiedy im idzie w brzuch a zwykle w uda więc każdy się zachwyca bo im większe to na pewno wyćwiczone i seksowne xD ale faktycznie wystarczy, że założą coś obcisłego i mogą nigdy nie chodzić na siłownie a chodzić po mieście z torbą sportową i każdy będzie odwracał wzrok. To samo z biustem - wystarczy więcej jeść i większy tłuszcz który się odłoży to okaże się, że jest jeszcze bardziej atrakcyjna xD czaicie? wystarczy nic nie robić. Wyobrażacie sobie tak u siebie? Nic nie robicie - rośnie wam brzuch, odkłada się wam na rękach a wszyscy się zachwycają jaką macie mase i jacy jesteście męscy xD Na instagramie tych panien oczywiście szaleństwo bo trzeba sobie dać fotki z pierwszych dni na siłce i poza pozowaniem w sportowych ciuszkach to napinanie bicepsów do lustra - nic tam nie widać z bicepsu bo to tak dla beki ale każdy w komentarzach się zachwyca i nawet niezłe koksy po X lat ćwiczeń zaczynają spermić xD

#trening #silka #sport #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #instagram #fit #spermiarz #spermiarzalert #przegryw #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616feeea820612000add7db1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#mirkokoksy nie wkurza was, że ćwic...

źródło: comment_1634727642PbOUmZKpdM0hSl75ZwvDRC.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
Ja #!$%@?, miałem dzisiaj robić nogi, ale po tym co przeczytałem to chyba jednak czeka mnie wizyta u onkologa.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: przegryw odkrywa, że świat kręci się wokół d00pska xD
Weź się kuwra zajmij zarabianiem pieniędzy, to będziesz mieć tyle peklowania, ile jesteś w stanie jakaś zainteresować swoim portfelem.
Albo po prostu bądź inteligentny, chociaż z tym może być problem, bo po takich wpisach poczytuję, że raczej nie jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wczoraj to rozkminiałem i wyszło ze facet musi napierd@alać od góry do dołu zeby dobrze wyglądac+ dieta. Baba? Mniej żreć+ przysiady i cyk dobra talia i odstająca zdrowa dupa- wizualnie nic więcej nie trzeba bo juz to wystarczy zeby powiedziec ze kobita cos cwiczy xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Karyna może założyć worek po ziemniakach i wysmarować się nawozem naturalnym a spermiarze i tak powiedzą, że jest piękna. A jak ma w miarę mordę i BMI<30 to już im całkowicie krew odpływa z mózgu i gotowi są na każde poświęcenie byleby tylko na nich spojrzała.

@Saprofit:

Weź się kuwra zajmij zarabianiem pieniędzy, to będziesz mieć tyle peklowania, ile jesteś w stanie jakaś zainteresować swoim portfelem.

Albo po prostu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To co napisałeś to jest złoto i 100% prawdy niestety.
W każdym calu to tak wygląda.

Facet:
Ćwiczysz naturalnie od lat ale nie masz mega genu do bycia wielkoludem - większość nawet tego nie zauważa, ew dopiero na siłce jak się okazuje że podnosisz więcej dużo od takiego nowicjusza. Jak masz gorszą formę to "schudłeś/brzuch Ci urósł" -od osób które w ogóle nie ćwiczą i wyglądają gorzej

Laska:
3 dni
  • Odpowiedz
Dr|HusarzPolskiObrońcaWojsk: #!$%@? jak zwykle, jesteś zazdrosny bo czujesz się jak kobieta, chciałbyś żeby to twoje ciało wielbili tak samo, ale jesteś facetem, podejrzewam że to objawy homoseksualizmu się odzywają bo zaczynasz patrzeć oczami kobiety.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Większość ćwiczących wygląda #!$%@?, bo #!$%@? ćwiczy. Jakieś machanie sztangielkami zamiast porządnych wielostawowych ćwiczeń typu podciąganie, martwy ciąg czy dipy. Ja ćwiczę rekreacyjnie, mam bmi w okolicach 24-25, do tego poziom fatu w okolicach 13-14% (uprawiam też inne sporty, co przekłada się na niski poziom tkanki tłuszczowej, nie ma jakiegoś super docięcia, ale normalnie widać kable na łapach) i nieraz słyszałem od koleżanek, że "jestem #!$%@?" (chociaż wcale nie jestem),
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Aha, jeszcze jedna rzecz. Kiedyś już o tym tutaj pisałem, więc się powtórzę:

Kobiety nie muszą dużo ćwiczyć, żeby wyglądać dobrze, bo ewolucyjnie to mężczyzna jest przystosowany do polowania i toczenia bitew, toteż wygląd zdradzający siłę, sprawność, szybkość i wytrzymałość jest atrakcyjny. W przypadku kobiet, które zajmowały się raczej zbieractwem i pilnowaniem domowego ogniska, taki wygląd nie był wymagany. Tryb życia mężczyzny zmienił się znacznie bardziej niż tryb życia kobiety,
  • Odpowiedz
#mirkokoksy nie wkurza was, że ćwiczycie latami i wasza sylwetka nie robi na nikim wrażenia


xDDDDD Polecam ci pozbyć się kompleksów i żyć dla siebie. Jeżeli ćwiczysz tylko po to, żeby zaimponować kumplom/różowym i chcesz żeby ktoś zazdrościł to niczym się nie różnisz od typowego polaka-janusza. Jesteś niewolnikiem czyichś marzeń, prawdopodobnie wcale nawet nie lubisz ćwiczyć, chcesz się tylko przypodobać innym. Strasznie to słabe, jak ty możesz potem w lustro spojrzeć?

a
  • Odpowiedz