Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#mirkokoksy nie wkurza was, że ćwiczycie latami i wasza sylwetka nie robi na nikim wrażenia a kobiety wystarczy, że włożą coś obcisłego i już się zaczyna zachwyt? Po mnie ewidentnie widać, że ćwiczę gdy porównuje się z gościami, których mijam a i tak wg. kobiet wyglądam jak "normalny facet" (w ogóle widok gościa z ponadprzeciętną sylwetką nie robi wrażenia tak jakby to był standard). Mam grupę koleżanek na studiach, które też namówiłem na #silownia i zaczęły ćwiczyć. Mówię wam, wystarczy że włożą typowo obcisły fit strój i wszyscy gratulują formy i zachwycają się. Jedna jest po prostu chuda sama z siebie i jak założy coś obcisłego to jest fit, inna ma nadwagę i też jak założy to wszyscy mówią o super kształtach, wysportowana. Wtf? Ja wiem, że kobiety mają o tyle dobrze, że rzadko kiedy im idzie w brzuch a zwykle w uda więc każdy się zachwyca bo im większe to na pewno wyćwiczone i seksowne xD ale faktycznie wystarczy, że założą coś obcisłego i mogą nigdy nie chodzić na siłownie a chodzić po mieście z torbą sportową i każdy będzie odwracał wzrok. To samo z biustem - wystarczy więcej jeść i większy tłuszcz który się odłoży to okaże się, że jest jeszcze bardziej atrakcyjna xD czaicie? wystarczy nic nie robić. Wyobrażacie sobie tak u siebie? Nic nie robicie - rośnie wam brzuch, odkłada się wam na rękach a wszyscy się zachwycają jaką macie mase i jacy jesteście męscy xD Na instagramie tych panien oczywiście szaleństwo bo trzeba sobie dać fotki z pierwszych dni na siłce i poza pozowaniem w sportowych ciuszkach to napinanie bicepsów do lustra - nic tam nie widać z bicepsu bo to tak dla beki ale każdy w komentarzach się zachwyca i nawet niezłe koksy po X lat ćwiczeń zaczynają spermić xD

#trening #silka #sport #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #instagram #fit #spermiarz #spermiarzalert #przegryw #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616feeea820612000add7db1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#mirkokoksy nie wkurza was, że ćwic...

źródło: comment_1634727642PbOUmZKpdM0hSl75ZwvDRC.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
Sylwetką kobiecie nie zaimponujesz


@Pozytywny_gosc: Z fitnesiarami masz w #!$%@? racji, większość z nich jest rzeczywiście brzydka. Ale tutaj moim zdaniem nie. Sylwetka przyciąga kobiety dokładnie w ten sam sposób, co hajs i pozycja społeczna. Ale nie w ten sposób, w jaki kobieca przyciąga mężczyzn. Kobiety są ewolucyjnie zaprogramowane na poszukiwanie tzw. "providera", czyli mężczyzny, którzy zapewni byt i dobre geny jej i jej potomstwu. Sprawność i siła fizyczna są oznaką
  • Odpowiedz
@kilemile: po 7 latach na silce i uważnej obserwacji stwierdzam, że sylwetka nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Najlepsze dupy zawsze kręcą się wokół typów postury koszykarza - szerokie barki (kości, bo nawet często mięśni na barach nie mają), chudzi, wysocy na 190-200. Nie widac po nich że w ogóle ćwiczą.

Taki gość postury koszykarza wyrywa na silce najlepsze dupy (niekoniecznie najbardziej wysportowane i te fitnesiary z kilkuletnim stażem, wytatuowane itd. -
  • Odpowiedz