Aktywne Wpisy

kopek +21
Planuje kupić takie cos. Rata wyjdzie z 1380zl z pełnym pakietem serwisowy i różnymi bajerami w aucie. Patrzyłem inne auto po innych salonach ale to najbardziej mi pasowało - mega wygodnie, super sie jeździło.
Ford, Mazda, cupra, chińczyki odpadają, przy podobnych modelach strasznie nie wygodnie, słupki ograniczają widoczność itd itp. Mazda to jakas pomyłka.
Moze polecicie coś jeszcze?
#auto #samochody #noweauto #autozsalonu
Ford, Mazda, cupra, chińczyki odpadają, przy podobnych modelach strasznie nie wygodnie, słupki ograniczają widoczność itd itp. Mazda to jakas pomyłka.
Moze polecicie coś jeszcze?
#auto #samochody #noweauto #autozsalonu
źródło: AISelect_20260326_103844_Adobe Acrobat
PobierzPojadę dla samych perfum, jak loszka zobaczy czym sie psikam to odrazu będzie chciała usiąść na kolana
źródło: 1000090139
Pobierz




Bonus:
https://youtu.be/hfGa4HeVrGc
#glodnyjakwilk #gotowanie #gotujzwykopem #chwalesie i trochę #wegetarianizm i #weganizm
źródło: comment_1638032459odEqd1RxWYaWbfVfJLc7iQ.jpg
Pobierzźródło: comment_1638045061yQRe63F2W2rEIPYg8maDg5.jpg
Pobierz