Wpis z mikrobloga

@KKK1337: weź mi nie mów. Mam teraz w zespole seniora z kontraktorni. Podobno ma 20 lat doświadczenia. Wg mnie skończył w ostatnim czasie bootcamp i to jest jego druga / trzecia praca. Niby jakoś przeszedł rekrutację, ale w robocie odwala najgorsze gówno.

Na początku dostał duży kredyt zaufania, który szybko stracił. Dostał do zaimplementowania większy kawałek funkcjonalności. Nie zauważył, że analiza była w pewnych szczególnych dziurawa i sprzeczna że sobą. Dopiero
@Whiskeyjack29: skoro tester sprawdza działanie aplikacji zrobionej przez dewelopera, to uważam, że programista powinien że zrozumieniem przeczytać analizę zrobiona przez analityka. Chodzi o wzajemną kontrolę czy całość ma ręce i nogi. Jak widać tutaj zabrakło umiejętności czytania ze zrozumieniem. A co robił kod, skoro wymagania są sprzeczne? Tego nie wiem. Ale wiem, że nie można zjeść ciastka i mieć ciastka. A podobno coś takiego zostało zaimplementowane.
@mtosny: skoro nie mozna miec ciastka i zjesc ciastka, a gosc to zaimplementowal, to jest cudotworca. nie wiem do czego sie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)