Wpis z mikrobloga

Nie do wiary, że ludzie kupują książki Fazy.
Gościa, który nie umie zdania wypowiedzieć ładnie i składnie.

Teraz to ludzie wszystko łykają. Przed Sandrusią jakby to wydał to by sprzedał 10x więcej, teraz to może jedynie napisać książkę: "Opowieści Cucolda"

#ciekawostki #ksiazki #przezswiatnafazie #polskiyoutube #bezplanu
JanParowka - Nie do wiary, że ludzie kupują książki Fazy.
Gościa, który nie umie zda...

źródło: comment_1639753585BgcW22CHMiBpdZjhn0rff7.jpg

Pobierz
  • 29
@JanParowka o, kolejny odcinek jechania po Yt-podróżnikach. No dobra, tutaj muszę przyznać odrobinę racji, bo Faza może i miał kiedyś jaja, ale nadal nie za bardzo umie w opowiadanie czy pokazywanie czegoś oprócz gadającej głowy, a do merytoryki mu daleko, ale pytanie Miras, co Ty masz do tych polskich youtuberow? Czekam aż poscisniesz busem przez świat i paru innym. Brać popcorn?
@pamietamfanzonuna: a ty co, jakiś obrońca uciśnionych?
Ja tam za dużo nie oglądałem, ale fazowski i misza to obecnie takia #!$%@? i nudy, że sie oglądać nie da. Ten bus to stypa była od samego początku. Bez planu moim zdaniem jest spoko i ta laska od... globstory? Coś takiego.
I nie żebym był jakimś ekspertem i wyrocznią, ale jestem zwykłym oglądaczem i popieram stanowisko, że po prostu poziom polecał na pysk,
@ryhu nie obrońca, zwyczajnie widzę jak Parówa jedzie wybierając jednego twórcę, czy dwóch na tapetę, to pytam najmilej jak umiem, bez wrogości czemu taki ściek hejtu. Faza jest średnio merytoryczny i jak pisałem nie umie za bardzo pokazać miejsca w którym jest. A widzisz, a po bez planu też jedzie jak po burej suce, bo chyba go boli że ktoś rucha młode dupy z sylikonami.

Pytanie tylko czy kupujesz książkę jako relacje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pamietamfanzonuna: Ja kiedyś zamówiłem książki Busem przez Świat (Alaska oraz Australia) i srodze zawiodłem się. Okazało się, iż to słaba relacja z podróży na poziomie i w stylu kiepskiego bloga. Śmieszą mnie odrealnione opinie o "niesamowitości" tych dwóch książek na lubimy czytać. Tak więc mimo, iż ich kanał nie jest głupkowaty, nie znaczy że tworzą dobre produkty/treści
Przypuszczam iż książka Fazy jest na podobnym poziomie, o ile o jej poziom zadbał