Wpis z mikrobloga

275 kg zrobione 2 miesiące temu po siadach i wyciskaniu już niestety ze złym stanem zdrowia (właściwie 5-6 h później już leżałem w szpitalu xD). Myśle, że w lepszym dniu około 280 bym się zakręcił. Ówczesna waga tam około 110 kg. Zobaczymy czy z 95 kg około uda się #!$%@?ć 300 kg za 18 tygodni, taki chory cel :) oczywiście zamierzam oszukiwać na teksasie i z paskami ósemkami. Plus mam teraz taki, ze priorytet teraz będzie całkowicie pod ciąg, gdzie na sheiko jest to najbardziej po macoszemu traktowany bój i zawsze czułem ogromny niedosyt. Zobaczymy czy się uda. Zamierzam do tego czasu nadal się trzymać TRT+

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #doping #sterydy
Kasahara - 275 kg zrobione 2 miesiące temu po siadach i wyciskaniu już niestety ze zł...
  • 22
@krzysiek944:

Ja nazywam to sytuacją, w której test jest nadal w normie.
+ oznacza dla mnie stosowanie innych środków do regulacji hormonów np. estrogenu, DHT, prolaktyny czy np. spalaczy, boosterów wytrzymałości, peptydów leczniczych i innych środków, które są mimo wszystko też na listach WADA. Ja mam obecnie 850 ng/dl testosteronu w normie do 1000 ng/dl
275 kg


@Kasahara: Tydzień temu zacząłem swoje pierwsze martwe ciągi, 50kg, od tygodnia #!$%@? mnie odcinek krzyżowy. Po 275 (zakładając że oderwałbym od ziemi xDDDD) to pewnie wylądowałbym na wózku do końca życia. #!$%@?ć to ćwiczenie xD
Pewnie bracingu nie robiłeś i głównie prostownik dostał ze było gorzej z plecami


@Kasahara: Właśnie się dowiedziałem że takie coś jak bracing istnieje i że jest to ważne żeby się nie połamać, chyba od nowego roku zwrócę się o prowadzenie, tylko niech mnie plecy przestaną #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko 2 pytania
Diety keto też układasz? I czy w późniejszej fazie w ramach prowadzenia, prowadzisz też