Wpis z mikrobloga

W dniu wczorajszym >100g Ww +wysiłek. Wieczorem o ~21:00 wypiłem jeszcze tłuste mleko ze śmietanką 30%, aby lepiej się spało.

Tak wygląda glukoza i kwas moczowy z rana.

Trochę głodówka, gdy wstałem czułem lekki głód. Dawno nie trenowałem, tak ze 3-4 miesiące... Jak glukoza będzie powyżej 100mg/dl na czczo powinno być lepiej z uczuciem głodu i energią.

Siła, znaczy Sława ;)

#dieta #dodzo  #albotlustoalbowcale  #lchf  #gruparatowaniapoziomu #dietetyka  #zdrowie #polskaszkolawysokotluszczowa
 #keto #mikrokoksy  #mikrokulturysci #silownia  #rower
Pobierz NooB1980 - W dniu wczorajszym >100g Ww +wysiłek. Wieczorem o ~21:00 wypiłem jeszcze t...
źródło: comment_16424432793q4Q1lZb2orf5qlfXN6BAA.jpg
  • 4
@dominik-nomada: u osoby zdrowej pomiar kwasu moczowego nie ma żadnego zastosowania, tym bardziej na takich domowych aparatach. U osoby chorej na hiperurykemię może dać to jakiś obraz obecnego stanu chorego, ale wynik to tak z przymrużeniem oka bym traktował.
wynik to tak z przymrużeniem oka bym traktował.tym bardziej na takich domowych aparatach


@Galactus: Cieszy mnie że przyznajesz, że glukometry i poziom glukozy należy traktować w kontekście cukrzyków z przymrużeniem oka. To coś na wzór gówno dodatnich testów PCR w przypadku sars-cov2. W jednym i w drugim przypadku z ludzi zdrowych robi się ludzi chorych. W tym przypadku z ludzi zdrowych robi się cukrzyków za pomocą glukometru i pomiarów które są