Wpis z mikrobloga

Niezły aparat nam się zatrudnił w pracy:
- nie chodzi z nami na obiady tylko je jakieś kanapki z kiełbasą przyniesione w plecaku
- niezaszczepiony na covid jako jedyny z biura więc musi chodzić w masce xD
- ogląda w czasie pracy jakieś filmiki z braunem :P

#programista15k #pracait #korposwiat #pracbaza
  • 122
  • Odpowiedz
@Viado: następne kółko wzajemnej adoracji w pracy xD, aczkolwiek i tak nie jest jeszcze tak źle jak miałem w poprzedniej firmie gdzie wprost były dyskusje o poglądach politycznych oraz religijnych prawie codziennie i byłeś kategoryzowany względem tego. Niektórzy musieli się zwalniać przez toksyczne zachowania xD.

A co do pkt 2 to powiedz jaka to firma żebym mógł jej unikać za dyskryminacje ludzi, którzy nie mogą się zaszczepić.
  • Odpowiedz
@Viado:
Może nie ma ochoty słuchać o Julkach i Oskarkach i ich bombelkach? Np mnie #!$%@? ten Small talk w pracy o życiu prywatnym, bo nigdy z tymi ludźmi nie będę się przyjaźnił, zawsze jak kończysz pracę, kończysz znajomość z tymi ludźmi, oni dla mnie nie istnieją.

Druga rzecz co Cię obchodzi, co on je? Może lubi kanapki z kiełbasą, oczywiście musi w tym samym momencie co wy jeść, żeby #!$%@?ć
  • Odpowiedz
Niezły aparat nam się zatrudnił w pracy:

- nie chodzi z nami na obiady tylko je jakieś kanapki z kiełbasą przyniesione w plecaku

- niezaszczepiony na covid jako jedyny z biura więc musi chodzić w masce xD

- ogląda w czasie pracy jakieś filmiki z braunem :P


@Viado: pewnie bait, chociaż parując w korpo jestem w stanie uwierzyć. Takiej koncentracji zjebów/lemingów jak w korpo nie ma nigdzie indziej, a najgorzej że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
niezaszczepiony na covid jako jedyny z biura

@Viado: Pewnie tej fakt cieszy was najbardziej, bo macie kogoś, od kogo możecie poczuć się lepsi. Barany.
  • Odpowiedz