Wpis z mikrobloga

Niezły aparat nam się zatrudnił w pracy:
- nie chodzi z nami na obiady tylko je jakieś kanapki z kiełbasą przyniesione w plecaku
- niezaszczepiony na covid jako jedyny z biura więc musi chodzić w masce xD
- ogląda w czasie pracy jakieś filmiki z braunem :P

#programista15k #pracait #korposwiat #pracbaza
  • 122
  • Odpowiedz
@Viado: człowieku ja do pracy juz wszystko przynosiłęm nawet sałatki z jajkiem, makrele polecam makrele przygrzaną w mikrofali ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W tych lepszych przynoszenie zdrowego jedzenia pudełkowego jest bardzo dobrze widziane.


@Cierniostwor: ale musi być drogie. Bułka pszenna z kiełbasą z Biedronki się nie liczy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I co ci przeszkadza którakolwiek z rzeczy które wymieniłeś? Zajmij się swoim życiem, creepie


@SuperTimor435: nie pasuje do teamu, do #!$%@? w korpo. Jak nie masz właściwego mindsetu to się nie nadajesz. To nie jest Januszex, że mają #!$%@? na ciebie.
  • Odpowiedz
ciekawe kto go zatrudniał. Ja jak widzę asocjalnego dzbana, z którym nie chciałbym pracować to go nie zatrudniamy. W sumie to taka była polityka w większości miejsc gdzie pracowałem - najważniejsze po interview to odpowiedzieć sobie na pytanie czy chciałoby się mieć taką osobę w teamie.


@WyjmijKija: tu dalej walą konia pod kompetencje techniczne, popracują parę lat to zobaczą, że autystyków się eliminuje z zespołów.
  • Odpowiedz
@Anakee: no niestety, na wykopie jest zgraja dzieciaków, studenciaków, do tego połowa aspołeczna. Jak ktoś jest normalny to pracuje i tu nie zagląda. Ja tu wchodzę z nudów potrollować trochę, bo mnie bawi jak ich dupa piecze xD

Właśnie dzisiaj kumpel skończył interview tech leada z zajebistym doświadczeniem, z którym się nie dało gadać. Szef przyklepał decyzję (negatywną)
  • Odpowiedz
Właśnie dzisiaj kumpel skończył interview tech leada z zajebistym doświadczeniem, z którym się nie dało gadać. Szef przyklepał decyzję (negatywną)


@WyjmijKija: wiem, sam rekrutowałem i nie raz i nie raz były takie sytuacje. Technicznie OK, w budżecie, ale #!$%@? biło z daleka.
  • Odpowiedz
- nie chodzi z nami na obiady tylko je jakieś kanapki z kiełbasą przyniesione w plecaku


@Viado: Woli jeść swój zbilansowany posiłek ze zdrowego pieczywa i prawdziwego mięsa zamiast chodzić z wami na Mekdonalda? Faktycznie #!$%@? jakiś xDDDD
  • Odpowiedz