Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1352
Chciałem sobie kupic nowy rower, ale że inflację #!$%@?ło to stwierdziłem że czas zrobić coś samemu. Kupiłem trupa za grosze a potem i zacząłem przy nim dłubać. Myślę że efekt jest przyzwoity jak na totalnego amatora.
Proszę ocenić efekt ostatnich 2 tyg majsterkowania.
Zdjęcia z przed w komentarzu.
#rower #majsterkowanie #chwalesie
loczekdk - Chciałem sobie kupic nowy rower, ale że inflację #!$%@?ło to stwierdziłem ...

źródło: comment_1649349253VbAqGKSYtrPyYfYDiE9j0M.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
@anian: Żeby tylko woda pryskała (,)

Raz widziałam chłopaka co jechał po deszczu i miał białe spodenki. Taką ściechę z błota mu zrobiło, że cóż... nie wyglądało to ciekawie ;)
  • Odpowiedz
@ferro: szukaj na youtube RJ THE BIKE GUY
kolo przerobił setki rowerów, cały czas kupuje kolejne. Najlepsze jest to, że czasem potrzebne są specjalistyczne narzędzia, których prawdopodobnie nie masz, ALEEEE on pokazuje jak je zrobić z rzeczy dostępnych w supermarketach budowlanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pont00n: @loczekdk: @macgajster: można się nadziać na coś na tyle retro albo egzotycznego, że ciężko będzie znaleźć osprzęt? Kiedyś w starym rowerze miałem problemy np. z ośką suportu, bo była nietypowa, coś mi się kojarzy jakiś włoski typ.
  • Odpowiedz
@loczekdk: Hej, mega sprawa. Parę lat temu odnawiałem tak starego rometa mistrala kumpla, pamiątkę po ojcu. Zwędziłem mu go z piwnicy po kryjomu i zabrałem się za robotę :D U mnie wyszło ok 700zł, ale rama poszła do malowania proszkowego, to wzięło z pół budżetu. Nawet znalazłem firmę która sprzedawała naklejki takie jak ori. Generalnie fajna zabawa, miałem chyba więcej radości z roboty przy tym rowerze niż kumpel z prezentu (
  • Odpowiedz
@loczekdk: piękny ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja kupiłem kiedyś starego Herkulesa, który na pierwszy rzut oka był ok. Problemy zaczęły się jak chciałem kilka części wymienić/odnowić, bo czego w tym rowerze nie ruszyłem to się sypało, no ale rower z lat 70. Koniec końców skończył jak na ostatnim zdjęciu, bo najłatwiej było wszystko zdemontować i założyć nowe. Został mi suport do ogarnięcia, w międzyczasie straciłem do niego
JohnnieWhite - @loczekdk: piękny ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja kupiłem kiedyś starego Herkulesa, któ...

źródło: comment_1649401251Zt44JYzvsOI53MjhlliVvp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz