Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1352
Chciałem sobie kupic nowy rower, ale że inflację #!$%@?ło to stwierdziłem że czas zrobić coś samemu. Kupiłem trupa za grosze a potem i zacząłem przy nim dłubać. Myślę że efekt jest przyzwoity jak na totalnego amatora.
Proszę ocenić efekt ostatnich 2 tyg majsterkowania.
Zdjęcia z przed w komentarzu.
#rower #majsterkowanie #chwalesie
loczekdk - Chciałem sobie kupic nowy rower, ale że inflację #!$%@?ło to stwierdziłem ...

źródło: comment_1649349253VbAqGKSYtrPyYfYDiE9j0M.jpg

Pobierz
  • 157
@loczekdk: Aż musze poszukac moje colnago :) fajny sprzęt. Nie zna zycia ten kto sie na takim nie wyp..ł. I całe ręce od kleju bo się taśma z kierownicy odklejała :) A i jeszcze cos- moje doświadczenia z oponami firmy kenda są takie że to badziew który się sciera. Polecam CST.
@loczekdk: miałem ten sam rower, ale z upgradeami poszedlem w nowoczesne rozwiazania: przerobiłem support na wkrecany hermetyczny, dospawalem mocowania pod vbrake, kierownica prosta z dobrymi gripami, klamkomanetki i malowanie na czarno. Zrobilem tym rowerem tysiace kilometrow, piekny byl, #!$%@? mi z 7 pietra klatki bloku we Wrocławiu
@loczekdk: Elegancko. Pamiętam swego czasu jak wujek miał wrzucony w kupkę złomu stary rower męski Uniwersal, obręcze powyginane, hamulców to nie miał, łańcuch w tragicznym stanie, ogólnie to masakra. Chcialem kupić za 50zł, myslałem, że cena dobra skoro i tak leży w złomie, wujek chciał z 200zł, nie chciał nawet za 100zł puścić więc odpuściłem. Potem dowiedziałem się, że razem z tą kupą złomu co tam miał wzięli i rower i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KobKob: Starszy pan wystawił na Olx całego Rometa Waganta, stargowałem na 170 zł wpakowałem do bagażnika i odjechałem zadowolony ( ͡º ͜ʖ͡º)