Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki, niestety złamałem się i postanowiłem wejść na redukcję. No i tu zaczął się problem - jestem ciągle strasznie głodny. Po zdjedzeniu posiłku, jestem dosłownie tak samo głodny, jak przed.

I tu moje pytanie: jak radzicie sobię z uczuciem głodu? Jakieś napoje zero czy może jest coś, co supresuje uczucie pustego bębna?

Drugie pytanie: czy próbował ktoś może suplementować 5-HTP na redukcji?

#mirkokoksy #mikrokoksy #suplementy #dieta
  • 24
@Red_Ducc: #!$%@? warzywa (najlepiej nieprzetworzone), zwiększają objętość jak #!$%@?. Zamień wszystkie białe ryże / chlebki na pełnoziarniste aby #!$%@?ć błonnik. Ja na redu 2k kcal a raz dla testa zrobiłem cały dzień na warzywach i mi 1300kcal wyszło a byłem nażarty
@Red_Ducc: Tak, 2300 kcal. 500 serka wiejskiego light, 400 gram budyniu z fitrec, 100 gram sosu wiśnia-czekolada albo karmel. Dziś ważyłem wyszło na śniadanie 1020 gram żarcia. Na obiad dużo brokuła, buraków gotowanych, szpinaku, grochu cukrowego, różnie generalnie dużo warzyw.
@Red_Ducc: odkąd jestem na keto i IF musze zmuszać sie do jedzenia. Przy tym wszystkim jestem na dosc znaczącym deficycie.
Dzisiaj jadlem "kolację" o 11:30, śniadanie zjem jutro o 10.
Niebywałe, dotychczas zawsze prędzej czy później kończyło się to napadami głodu i wilczym apetytem, nieposkromioną checią #!$%@? się cukru.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BeDoEl: tak właśnie jest niestety. Nie jestem zdziwiony, że jestem głodny, ale myślałem że posiłki na redukcji chociaż trochę mnie zapchają. Szukam opcji zniwelowania tego