Wpis z mikrobloga

Mirki z Katowic, Sosnowca i okolic!

Z okazji startu sezonu 2022 i z racji, że jesteśmy dość młodym Startupem z Kato, chcielibyśmy abyście wypróbowali/przetestowali nasze elektryczne hulajki - dlatego od dzisiaj (20.05) punktualnie od 14:00 do niedzieli (22.05) minuta jazdy naszymi pojazdami kosztuje równe 0 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i do tego brak jakiegokolwiek limitu długości przejazdu (no oprócz pojemności baterii, która powinna wystarczyć na około 60 km ʕʔ, a będziemy je regularnie wymieniać).

Wszelkie uwagi dotyczące pojazdów możecie zgłaszać za pomocą naszej apki - za co będziemy niezmiernie wdzięczni.

Od godziny 14:00 nasz cały sprzęt dostępny będzie na parkingu przy Porcelanowa 23, 40-246 Katowice. Potem w miarę możliwości jego rozwożenia - na mieście.

#hulajnogaelektryczna #katowice #sosnowiec #slask #hulajnoga #zadarmo
Roler_pl - Mirki z Katowic, Sosnowca i okolic! 

Z okazji startu sezonu 2022 i z ra...

źródło: comment_16530337617hZ3VhSmWGIT3R6eDc2ZV2.jpg

Pobierz
  • 28
@FACTIS: ( ͡° ʖ̯ ͡°) a masz zaktualizowaną apkę? Do tej pory nie otrzymaliśmy takich sygnałów. Proponujemy deal, na priv podajesz nam swój model telefonu żebyśmy sobie zdebugowali problem, a w zamian wysyłami Ci jakiś dodatkowy kupon na przejazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jest jeszcze taka patologia, że od chłopaków klepiących apkę dostaliśmy info, że na Google Play można wrzucać tylko aplikację z
@Roler_pl: aplikację przed chwila ściągnąłem z Google Play.
model telefonu to Redmi 9 M2004J19AG.
Android 11 RP1A.200720.011
MIUI 12.5.4.0

Może to coś u mnie, będę jeszcze kombinował.
@Marcinxxx: problem jest na tyle złożony, że trudno rozwiązać go przy pomocy pstryknięcia palcem. Nasz sposób jest następujący (i dotyczy nie tylko zaparkowanych źle pojazdów jak i dewastacji ich) :

Naprawdę nie jest trudno znaleźć osobę, która dokonała tego czynu (w tamtym sezonie jeśli chodzi o dewastacje czy takie naprawdę karygodne parkowanie to nasza skuteczność szukania delikwentów to 100%). Ogólnie za takie rzeczy jest w Regulaminie zapisana kara. My do takiego
@Lapidarny mi zawiesza/zamula aplikacje kiedy wejdę w sam środek gdzie jest ich najwięcej, ale kiedy chce wybrać tą jedną z boku samą to mogę i nie wyrzuca mnie
@Roler_pl

Chyba nie trzeba się narazie martwić czy będą naładowane baterie na jutro/niedzielę jak nie widać żeby ktoś je zostawił w mieście jeszcze ( ͡º ͜ʖ͡º)