Wpis z mikrobloga

Pseudotolerancyjna paranoja trwająca na UAM trwa. Jednak pojawili się oni! 13 profesorów-chadów.

Oczywiście zaczyna się festiwal hejtu w ich stronę, bo jak oni śmią śmieć uważać, że państwowa uczelnia powinna być apolityczna i wolna od ideologii.
"Klasyczna" tolerancja - masz się zgadzać na nasze, a jak nie to #!$%@? się - zaszczujemy cię, wykluczymy i zniszczymy.

#bekazlewakow #uam #poznan #bekazpodludzi #chad
DonTommasino - Pseudotolerancyjna paranoja trwająca na UAM trwa. Jednak pojawili się ...

źródło: comment_1655283386KaU2yCflgGRfdpt7SJEb5X.jpg

Pobierz
  • 165
Oczywiście zaczyna się festiwal hejtu w ich stronę, bo jak oni śmią śmieć uważać, że państwowa uczelnia powinna być apolityczna i wolna od ideologii.


@ciemnienie: No jak napisali bzdury, to skąd zdziwienie, że ludzie ich krytykują? xd

Jakby ktoś z socjologii napisał, że "ciemna materia to #!$%@? wała i ideologia", to też byś płakał, że fizycy ich krytykują?
@DonTommasino: #!$%@? nie krytyka, miałam z jednym z tych profesorów zajęcia i to bardzo fajny człowiek, jest lekki niesmak, ale nikt go nie krytykuje za te decyzje (ja nie z wydziału fizyki tylko z innego, którzy tez się temu sprzeciwili)
@sin89: Katastrofa, właśnie wrzuciłam znalezisko: https://www.wykop.pl/link/6703231/profesorowie-protestuja-przeciwko-skandalicznej-polityce-antydyskryminacyjnej/

Niestety wiele osób nie chce się tym zajmować, bo nie mają czasu, całe te prace tak zaplanowano by padły na gorący dla nauki okres składania grantów i ustalania organizacji przyszłego roku akademickiego - mając nadzieję, że zarobieni pracownicy naukowi nie podejmą walki.