Wpis z mikrobloga

Pseudotolerancyjna paranoja trwająca na UAM trwa. Jednak pojawili się oni! 13 profesorów-chadów.

Oczywiście zaczyna się festiwal hejtu w ich stronę, bo jak oni śmią śmieć uważać, że państwowa uczelnia powinna być apolityczna i wolna od ideologii.
"Klasyczna" tolerancja - masz się zgadzać na nasze, a jak nie to #!$%@? się - zaszczujemy cię, wykluczymy i zniszczymy.

#bekazlewakow #uam #poznan #bekazpodludzi #chad
Pobierz DonTommasino - Pseudotolerancyjna paranoja trwająca na UAM trwa. Jednak pojawili się ...
źródło: comment_1655283386KaU2yCflgGRfdpt7SJEb5X.jpg
  • 165
Nie wszyscy studenci UAM-u popierają tą gównianą politykę, która jest stricte dyskryminacyjna, bo wychwala określoną grupę społeczną (w tym przypadku LGBT), jest też wbrew pozorom dużo konserwatywnych/prawicowych studentów. Jakie to szczęście, że już kończę studia po 5 latach, bo to co się zadziało od kiedy stery przejęła prof. Kaniewska nie wróży zbyt dobrze, jest zbyt dużo ideologicznych #!$%@? wprowadzanych. Potem płacz, że PL uniwersytety słabe w rankingach. Poza tym uczelnie powinny być
@wypok312: Ale biologia nie definiuje płci tylko ze względu na gamety, o czym już pisałem. xd

No i nie wiem, dla mnie Polska Akademia Nauk, która zabierała głos np. w sprawie transpłciowości jest bardziej legitna niż jakiś anonimowy wykopek.
@DonTommasino: Klasyczne zesranko lewactwa bo ktoś śmiał nieprzyjmować z ucałowaniem rąk ich #!$%@?ów z krainy fantazjii o psychicznych płciach. I jeszcze pouczenie tych śmieci i kiwanie paluszkiem na naukowców bo śmieli wyrazić opinie: xD
PANIE FIZYK, PAN SOBIE MOŻE MÓWIĆ GŁUPOTY O JAKIŚ SIŁACH, ENERGIACHI I POLACH, ALE MÓWIENIE O CZYMŚ TAK EGZOTYCZNYM JAK PŁCIE LUDZKIE PROSZĘ ZOSTAWIĆ KWALIFIKOWANYM SPECJALISTOM, TZN LUDZIOM PO FILOLOGII KLASYCZNEJ I USEROM Z TĘCZOWYMI AWATARAMI Z