Wpis z mikrobloga

Pseudotolerancyjna paranoja trwająca na UAM trwa. Jednak pojawili się oni! 13 profesorów-chadów.

Oczywiście zaczyna się festiwal hejtu w ich stronę, bo jak oni śmią śmieć uważać, że państwowa uczelnia powinna być apolityczna i wolna od ideologii.
"Klasyczna" tolerancja - masz się zgadzać na nasze, a jak nie to #!$%@? się - zaszczujemy cię, wykluczymy i zniszczymy.

#bekazlewakow #uam #poznan #bekazpodludzi #chad
Pobierz DonTommasino - Pseudotolerancyjna paranoja trwająca na UAM trwa. Jednak pojawili się ...
źródło: comment_1655283386KaU2yCflgGRfdpt7SJEb5X.jpg
  • 165
@wypok312: Ty serio nie potrafisz czytać, co? Smutne. Jakbyś wyjął głowę z dupy i zamiast płakać na wykopie przeczytał to co wysłałem, to byś znał moje stanowisko na ten temat. No, niezupełnie moje, ale naukowców zajmujących się biologią. Ale to pewnie lewaki i Julki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qwlghm:
Nie idzie mi kiepsko, dokonujesz samo-zaorania. Unikasz odpowiedzi, robisz fikołki, nie piszesz na temat i w dodatku przytaczasz jakieś artykuły, które nie mają bezpośredniego związku z tematem. W tym artykule jest o tym, że płeć ma cechy i te cechy mogą występować u obu płci. Wszystko.
Nie dość że nie masz pojęcia o temacie i się kompromitujesz, to jeszcze sam nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Nie potrafisz nawet odpowiedzieć na