Wpis z mikrobloga

Czy Adrian Carnivore to natułał?

Tak, jak najbardziej, a za 2 tygodnie jedziemy na NATUŁAŁNE zawody gdzie można brać udział, jeśli 10 lat jest czysty.

Będzie wariograf, będą badania krwi, oczywiście ja jestem znawcą i komandosem, przekazałem Adiemu wszelkie instrukcje jak to przejść.

Na ten moment leci 2g testa i 1g trenu, delikatnie bo to jego pierwsza bombka, no i wiadomo, trzeba dbać o zdrowie, chociaż to wygrana jest najważniejsza.

Wołam Adasia @Kasahara żeby potwierdził naturalność, oczywiście moją, nie Adriana…

#sterydy
#silownia
#dieta
#pokazforme
#mikrokoksy
#mirkokoksy
Lewusx - Czy Adrian Carnivore to natułał?

Tak, jak najbardziej, a za 2 tygodnie je...

źródło: comment_1656701375VoLchc5psyGEQAd6oOT6rz.jpg

Pobierz
  • 38
@Kasahara: no to wychodzi, że albo bomba, albo genetyka ma jeszcze większe znaczenie niż się wszyscy tego spodziewamy. Najważniejsze. Its over dla pracowitego, wytrwałego w postanowieniach chłopa bez genu.

Jedyną opcją udowodnienia - gdyby Adrian przyjął jakichś 10-20 podopiecznych i na każdym pokazał przemianę swoimi metodami, gdyby nagle zaczęli wyglądać tak jak on to byłoby coś na rzeczy. A tak to można tylko dyskutować czy bomba czy geny
@krzysiek944: ten gość tam spamuje cały czas na grupie WK i od lat wrzuca zdjęcia gdzie wygląda praktycznie tak samo. Nie pamiętam ile waży ale gdzieś okolice 70-80kg, gdyby był na bombie to jednak ta sylwetka musiałaby ulegać drastycznej zmianie, albo rosnąć, albo spadki.
Bo za tamtych czasów było takie podejście - to te czasy, gdy za zjedzenie chleba zamiast ryżu by Cie zjechali na forum


@Kasahara: mówisz że w tamtych czasach było takie podejście. Faktycznie w przeciągu 2-3 lat podejście społeczności zdążyło się zmienić w tej kwestii?
@Michuy: zaczynałem 7 lat temu, właściwie zaraz się zacznie 8 rok :)
Dopiero po roku chyba dwóch jak zacząłem trenować WK/Norton etc wyjechali z IIFYM
Wcześniej do był pogląd kurczak + ryż + brokuł + oliwa :) - nie liczyło się nawet makro, bo apki takie dopiero wchodziły. Nie było Fitatu, MyFitnessPal dopiero zaczynał majac pełno błędów w makro i #!$%@?ą baze produktów
FBW Sakera też wtedy nie było i robienie