Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mi96: paczcie jaki roszczeniowy mylenials, jeść by chciał. I co jeszcze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś człowiek się cieszył, że robota była, o wypłacie nie myślał. Mirabelek z drzewa nazrywal, szczawiem z torfowiska poprawił, przepił wodą z kranu i zadowolony był. W dupach się teraz młodym poprzewracalo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mi96: No proszę, makaron BARILLA. Bardzo droga firma, kupiłby biedronkowy to by zapłacił mniej!

Jakieś papryki nadziewane? A po co to okmu?

SER PLEŚNIOWY? A TY FRANCUZ JESTEŚ?

OLIWKI? POSRAŁO?

KETCHUP HEINZ? A TO MADERO JUŻ NIE ISTNIEJE?!

PIEPRZ KAMIS? AŻ DWIE PACZKI KRÓLEWICZ WZIĄŁ?

PARÓWKI NATUR? A CO? MIĘSKO MOM W ILOŚCI 31% PRZESZKADZA?

NEKTARYNEK SIĘ ZAKCIAŁO? SEZONU NIE MA

PAPRYKĘ ŻÓŁTĄ BIERZE, NIE MA SEZONU I MÓGŁBYŚ PÓJŚĆ NA
Wy macie z tego bekę jeszcze? W innym kraju to jest 2h pracy. U nas pół dnia. Za niedługo chłop kupi wodę mineralną to napiszecie "Aaa, wodę kupił... To w kiblu nie ma? Bogacz..."
Zjeździłem Cypr, Sycylię, byłem w Anglii, Niemczech, zjeździłem Czechy. Wyjdźcie z piwnicy i zobaczcie jak można żyć bez stresu i depresji w innych krajach. Jak ludzie się uśmiechają i są serdeczni. Współczuję ludziom którzy wiążą koniec z końcem
Przecież to są zwykłe produkty o przyzwoitym składzie i smaku, a ludzie zaskoczeni jakby nie wiadomo jakie rarytasy kupował. Gdybym miał kupować jakiś badziew robiony dla biedronki, carrefoura itp to bym jednak wolał kupić mniej a coś lepszego jakościowo. Najlepiej #!$%@?ć cały koszyk jakiegoś gówna + stary kurczak z promocji (koniecznie pieczony żeby nie było widać że stary) i się cieszyć, że się dobre zakupy zrobiło. xD Może jeszcze mu każcie przejść
@mi96: mnie tak olśniło parę tygodni temu jak wziąłem 4 bataty, zważyłem to i wyszła mi cena 16 złotych. 16 zł za cztery słodkie kartofle. Dafuq. No dobra bataty są dość duże i wyszło z tego półtora kilo. Ale #!$%@?, za ZIEMNIAKI tyle?

Brałem ślub rok i miesiąc temu. Przed ślubem se mieszkałem sam i żarłem byle co, jakieś fryty, nuggetsy, bułki z wędliną, dużo przekąsek, często zamawiany kebab albo pitcka