Wpis z mikrobloga

#piwo Przyzwyczajasz się, że piwo butelkowane otwierasz bez otwieracza, bo kapsel jest gwintowany, a tu klops. Dobrze, że mam ten multitool z Lida za 25 złotych, bo ze znalezieniem otwieracza miałbym problem, a byłem wychowywany by w inny sposób nie otwierać, chociaż pewnie można. #heineken przeznacza olbrzymie pieniądze na globalny marketing, a produkt jest przeciętny, by nie powiedzieć sikowaty i nie ma nawet gwintowanego kapsla. Słabo.
  • 9
@Poludnik20: nie wiem co piszesz, serio kapsel nie jest żadnym wyzwaniem. Ja nie lubię tych twist off bo czasem wbijają się w skórę te krawędzie.
masz multitool to nie baw się w otwieracze tylko samą obudową otwieraj albo zwykłym nożem.
@Vadzior: poza tym tak jak mówisz, to mnie negatywnie rozbudzi. Jest wieczór, spokojna atmosfera, w miarę cisza o którą w tym miejscu trudno, będę się siłował. Znalazłem otwieracz, już otwarte.
@bb89: łyżką podważam słoiki z zupą. Taką samemu przygotowaną. Gdy jest gorąca i postawi się słoik wieczkiem do góry to mocno zasysa. Wtedy łyżką można fajnie zdekompresować.